Egzaminator Oświaty NeurodydaktykaMatematyka

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Szczecinek
Gdańsk
Gdynia
Słupsk
Starogard Gdański
Bytów
Bobolice
Połczyn-Zdrój
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Najlepsza inwestycja to rozwój osobisty : [BEZCENNE] Matematyka jest była i będzie zawsze KRÓLOWĄ Nauk bez wzgledu na ustrój polityczny czy sytuacje na Świecie.

Mózg ucznia to miejsce pracy nauczyciela. Tak nauczyciela, który ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, uczeń będzie z radością wyczekiwał tych zajęć. Łatwo jest zniechęcić ucznia do pracy, że pomimo iż z jakimś studentem lub licealista uczy się to nie ma efektu. Ja posiadam wszystkie certyfikaty do wglądu dla rodziców. Liczy sie WIELOLETNIE CIEŻKO zdobyte doświadczenie zawodowe. Wtedy uczeń jest zadowolony i rodzic.

=[2022/2023]  Tłumaczenie trudnych rzeczy w prosty sposób.

Nauczyciel w: Superbelfrzy-Matematyka.
Pracuje w: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.
Pracuje w: Parlament Młodych Rzeczypospolitej Polskiej.
Egzaminator Oświaty / Doradca Szkolny: Prawo Oświatowe.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy uczniom i studentom NAJNOWSZEJ MATEMATYKI dostosowanej do obecnej sytuacji w Oświacie, jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi.

Specjalizuję się nauczaniu matematyki/ neurodydaktyki/ psychologiczna pomoc dzieci i młodzieży- wspieranie ich rozwoju.

Perfekcyjnie znam podstawy programowe Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.Korepetycję prowadzę zawsze OSOBIŚCIE, co jest gwarancją jakości i stałego poziomu i podnoszenia pewności siebie i swojej wiedzy oraz całe moje skupienie jest skierowane na podopiecznego, a czas zajęć wykorzystujemy maksymalnie produktywnie.

Uważasz, że jesteś w trudnej sytuacji? Wspaniale trafiłeś/łaś razem z  niej wyjdziemy! Zawsze na 1 miejscu stawiaj siebie,swoje potrzeby i oczekiwania.Nigdy nie dawaj się tłamsić i zastraszać. Wszyscy wiedzą, że młodych i odważnych ludzi mogą uciszyć jedynie strachem jak inne argumenty nie pomagają.

Dlaczego niektórzy mają problem z matematyką, podczas gdy inni, nieszczególnie się starając, zdają zawsze na 5?

Choć czynników może być wiele, to najczęściej źródłem tego problemu są zaległości z gimnazjum lub nawet podstawówki.Małe braki, tworzone przez brak własnego zaangażowania lub złych nauczycieli, niestarających się o zrozumienie przez ucznia omawianych zagadnień, po czasie stawiają barierę, która na etapie liceum jest już nie do obejścia - nawet spędzając całe noce na nauce.

Wtedy lekcje w szkole, zamiast być przyjemnością i dawać wartość, stają się utrapieniem.
Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję do Egzaminu 8klasisty, Egzaminów Maturalnych – Matura Podstawowa/ Matura Rozszerzona w tym Matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, a co ważniejsze – efektywnie.

Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia.

Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi).

Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć.Zapraszam wszystkich, którzy mają kłopoty matematyką, na indywidualne korepetycje/konsultacje.

Moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach – szkoła – wyższa uczelnia jest gwarancją solidności przygotowania do egzaminów, klasówek czy kolokwiów, pomagam w tworzeniu interaktywnych podręczników oraz platform edukacyjnych z kursami wideo.

Oprócz tego wielokrotnym laureatem konkursów Matematycznych i Stypendystą Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendia Naukowe z rąk Rektora Uczelni.

Zdobyta wiedza szybko procentuje a osiągane efekty są widoczne po każdych zajęciach.Te zajęcia spełnią wszystkie oczekiwania uczniów jak i rodziców.

Niewłaściwe podejście nauczycieli w szkołach zbyt często zniechęca uczniów do nauki.

Nierzadko powoduje u nich wręcz awersję do całego przedmiotu. Ja natomiast uczę w ciepłej i radośnie mobilizującej atmosferze.

Moją misją jest przywracanie wiary we własne zdolności oraz sprawianie, by uczeń dokładnie rozumiał matematykę i by dzięki temu jego samodzielna nauka stała się dla niego radosnym wyzwaniem, zamiast uciążliwą koniecznością.

Tylko w ten sposób osiągniemy skuteczność na stałe, a uczeń automatycznie zacznie bardziej lubić przedmiot. Jestem praktykiem, nie teoretykiem. Nie uczę na pamięć sztywnych zasad, tylko logicznego myślenia i zrozumiałych, przydatnych metod.

W obecnych czasach możemy spotkać się online z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie.

W tym momencie, z uwagi na pandemię, wszystkie zajęcia stacjonarne prowadzę w wersji online z wykorzystaniem wirtualnej tablicy.

Proszę o kontakt telefoniczny (Lekcje online z wirtualną tablicą)

Zajęcia online prowadzę z użyciem komputera i komórki, uczeń widzi na ekranie tablicę i może z niej korzystać. Poprzez indywidualne podejście do każdego ucznia, tempo pracy jest dostosowane indywidualnie i stale podnoszone. Dostosuję sprzęt, oprogramowanie i sposób komunikacji do Twoich potrzeb.
Moja Tablica wyróżnia się łatwością obsługi szybkim wklejaniem na nią zdjęć i zadań, możliwością robienia kolorowych karteczek na niej.. ma nieskończenie wiele miejsca. Na koniec lekcji jest zapisana w wysokiej rozdzielczości i wysłana do ucznia nawet najdrobniejsze elementy są na niej widoczne.

Uczeń skupia się tylko na zrozumieniu sposobów rozwiązania zadania, a nie na przepisywaniu i notowaniu. Matematyka połączona z Neurodydaktyką oraz wspieraniem rozwoju dzieci i młodzieży. Daję 100% satysfakcje z zajęć.Jak wygląda proces dołączenia do tablicy? Wystarczy wpisać Damian Powałka FB/ następnie ja wysyłam linka do tablicy i zaczynamy:  Od teraz uczeń i korepetytor mogą jednocześnie pisać po tablicy. Dokładnie tak, jakby pisali na kartce czy w zeszycie.Przejście na zajęcia online. Różnice okazały się znikome:·  -Nadal możemy łatwo wrócić do zrobionych zadań i jeszcze raz wyciągnąć z nich wnioski.·  -Nadal możemy łatwo wyszukać zadania, które robiło się nawet kilka tygodni wcześniej.
Za to:
-obserwuję jaki masz tok rozumowania i naprowadzam Cię na lepszy;sprawdzam kiedy jesteś na właściwym torze, a kiedy jeszcze idziesz w stronę błędu;analizuję co bierzesz pod uwagę i nakierowuję na to, czego jeszcze nie widzisz;sprawdzam kiedy radzisz sobie samodzielnie, a kiedy potrzebujesz podpowiedzi; 
-badam kiedy mogę Ci zaproponować lepszą taktykę.

Widzę też co muszę wytłumaczyć jeszcze raz, bo poprzednie wyjaśnienia nie zadomowiły się jeszcze w Twoim umyśle.

JAKO TRENER TECHNIK PAMIECIOWYCH I MATEMATYK JASNO STWIERDZAM ŻE MOJE  ZAJĘCIA ONLINE SĄ RÓWNIE SKUTECZNE CO STACJONARNE A NAWET BARDZIEJ ZE WZGLĘDU NA INDYWIDUALNOŚĆ I BRAK ROZPRASZAJĄCYCH ELEMENTÓW

Jeśli chcesz razem ze mną pogłębiać wiedzę matematyczną Większość uczniów osiąga na egzaminach wyniki rzędu 80-100% i dostaje się do wymarzonej szkoły/uczelni.

Dołącz do najlepszych!

Posiadam uprawnienia pedagogiczne do nauczania matematyki dowolnych Placówkach Oświatowych.

W nauczaniu kieruje się zasadą: Miarą mojego sukcesu, są sukcesy moich Uczniów.

Stosuje fenomenologiczny przekaz i opis zagadnień matematycznych, który jest interdyscyplinarny z innymi przedmiotami szkolnymi.

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Gdybym nie odbierał, najpewniej akurat prowadzę lekcje.

Będę wdzięczny za wiadomość SMS.

[*Mojalekcja=Cierpliwość+Wiedza+Skutec zność+ŚwietneOceny+Zamiłowanie do przedmiotu

Ludzki umysł ma niesamowite zdolności do uczenia się nowych rzeczy. Warunek jest tylko jeden: muszą być one przedstawione w sposób zrozumiały i dostosowany do wymagań ucznia. Czy te zagadnienia są Twoją piętą achillesową?

Matura podstawowa i rozszerzona Zbiory liczbowe, logika Funkcje rzeczywiste i urojone, liniowe, kwadratowe Wielomiany, ciągi Funkcja wykładnicza, logarytmiczna, trygonometryczna Kombinatoryka, logika matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa Geometria analityczna, stereometria Pochodne i całki funkcji

Spokój przed egzaminem bezcenny prawda?
[*Wiele osób wie jak już tego dokonać!

] https://youtu.be/Kuzd6vTGoY4 [
*]

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Akademia Pomorska w SŁupsku
Profesor oświaty
Kursy i szkolenia
02.1990
Egzaminator Oświaty
02.2019
Neurodydaktyka z elementami tutoringu i mentoringu
Doświadczenie
09.2000 - aktualnie
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
02.2010 - 11.2012
Doradca metodyczny prawo oświatowe

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.