Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Daszewice
Kamionki
Borówiec
Czapury
Głuszyna
Poznań
Szczytniki
Koninko

Cezary

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Cezary

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jako korepetytor, stawiam przede wszystkim na rozwój podopiecznych, odkrywanie przez nich małych i dużych talentów, a także samodzielne dochodzenie do wiedzy. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i praktycznego zdobywania umiejętności oraz formowania w uczniach pewności siebie.PIERWSZA LEKCJA ZA DARMO!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Geografia
Kursy i szkolenia
04.2019
KIRCKPATRICK FOUR LEVELS EVOLUATION CERTTIFICATION PROGRAM
Doświadczenie
10.2007 - aktualnie
Kursy z geografii
Prowadzenie zajęć z geografii rozszerzonej na Kursach Maturalnych organizowanych przez Fundację na Rzecz Studentów i Absolwentów ,,Universitatis Posnaniensis,,

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Polecam serdecznie miła atmosfera na zajęciach, dobre podejście do ucznia, proste i łatwe tłumaczenie materiału.
Polecam z całego serca!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Najlepszy korepetytor z jakim miałem przyjemność "współpracować". Podejście do ucznia, materiału jak i samej nauki na znakomitym poziomie. Polecam każdemu!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Najlepszy nauczyciel geografii! Z całego serca polecam :) Przygotowanie do matury pierwsza klasa, zdane na 75%. Podejście do ucznia jak u wzorowego nauczyciela, tłumaczenie do skutku aż nie zrozumiesz :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Bardzo rzetelne przygotowanie do matury. Systematyczne powtarzanie i utrwalanie na zajęciach najbardziej istotnych kwestii oraz ćwiczenie na arkuszach było kluczem do sukcesu. W dodatku nauka prowadzona w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam P.Czarka:))

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Bardzo rzetelny, profesjonalny nauczyciel z genialnym podejściem do ucznia. Zawsze przygotowany do zajęć i gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki Panu Czarkowi napisałem maturę rozszerzoną z geografii na 73%. Szczerze jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy nauczyciel, jakiego kiedykolwiek miałem. Zdecydowanie polecam Pana Czarka!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Miałam możliwość brać lekcje u Pana Tomka przez pół roku. Nigdy nie przykładałam wagi do tego przedmiotu ale musiałam zdać go na maturze. Dzięki pomocy pana uzyskałam bardzo wysoki wynik na maturze i dostałam się na wymarzone studia. Zajęcia prowadzone są w super sposób, widać że są przygotowane, a ich największym plusem jest to że są prowadzone w sposób przystępny dla młodych. Wiec polecam serdecznie

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Bardzo dobry korepetytor z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Pan Cezary (choć częściej po prostu Czarek) doskonale przekazuje wiedzę w sposób kompleksowy i interesujący. O skutecznych metodach nauczania wdrażanych przez mojego byłego nauczyciela najlepiej świadczy mój wysoki wynik z matury rozszerzonej z geografii - 82%. Korepetytor z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu nauka czy przygotowania do matury są o wiele mniej stresujące, a jednocześnie bardzo wartościowe pod względem merytorycznym. Zdecydowanie zachęcam do zapisania się na zajęcia u Pana Cezarego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.