Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Kraków (Podgórze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Prawo80 / 60 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, laureatka konkursu przedmiotowego udzieli korepetycji z całości prawa cywilnego (część ogólna, prawo zobowiązań, rzeczowe, spadkowe, rodzinne) . Posiadam wieloletnie doświadczenie w skutecznym przygotowywaniu studentów do egzaminu z prawa cywilnego. Zapewniam wszelkie materiały, omawiam skrupulatnie problematykę i przedstawiam poglądy doktryny oraz orzecznictwo. 

Zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze i są nakierunkowane na sukces, czyli zdanie egzaminu w pierwszym terminie. O ich skuteczności świadczą chociażby dobre i bardzo dobre oceny studentów, którzy wcześniej mieli za sobą nieudane próby zdania egzaminu.

Obecnie pracuję w kancelarii, która specjalizuje się w sprawach cywilnych.

Zapraszam również na zajęcia z postępowania cywilnego i innych dziedzin prawa - m.in. prawo medyczne, prawo pracy, prawo autorskie, prawo konstytucyjne i inne. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Dzięki lekcjom z Angeliką udało mi się po wielu próbach zdać egzamin z prawa cywilnego. Korepetytorka godna polecenia, perfekcyjnie przygotowana, z dużą wiedzą. Tryb prowadzenia zajęć bardzo pomaga w przygotowaniu sie do egzaminu. Mnostwo kazusow i orzecznictwa, duzo wskazowek. Polecam jak najbardziej.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie, merytoryczne, rzeczowe. Cała masa kazusów i orzecznictwa niezbędnego do zdania egzaminu. Ogromna wiedza korepetytorki, umiejętność jej przekazywania i wielka cierpliwość powodują, że nauka prawa cywilnego staje się przyjemnością. Egzamin zdany na 5, dziękuję raz jeszcze!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Korepetycje bardzo konkretne i merytoryczne, przeprowadzane na profesjonalnym poziomie. Prowadząca przesyła przydatne materiały, których tematyka często pojawia się na egzaminie. Angelika ma umiejętność wytłumaczenia trudnych treści w sposób dokładny i łatwy do zrozumienia. Bardzo mi pomogła w zdaniu egzaminu i dlatego serdecznie ją polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Pani korepetytorka to cudotwórczyni, która sprawiła, że po kilku wcześniejszych niepowodzeniach zrozumiałam i polubiłam(!) prawo cywilne, które wcześniej wydawało mi się nie do przejścia. Tłumaczy do skutku, ma ogromną wiedzę i niesamowity dar jej przekazywania. Jest kopalnią orzecznictwa i poglądów doktryny, a do tego wszystkiego pokazała mi, jak się efektywnie uczyć. Polecam absolutnie wszyskim!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2018

Bardzo merytoryczne korepetycje. Przerabianie testów oraz kazusów do egzaminu z prawa cywilnego. Osobiście uważam, że bez tych korepetycji nie udałoby mi się zdać egzaminu za pierwszym podejściem w czerwcu. Najważniejsze co mnie Angelika nauczyła to sposobu w jaki rozwiązywać kazusy, co uważam, że jest najtrudniejszą sztuką do opanowania. Polecam ze względu na cierpliwość, a także przygotowanie ze strony merytorycznej, szczególnie przydatne orzeczenia pod egzamin.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.