Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać po włosku na różne tematy (dostosowane do Twoich zainteresowań i poziomu językowego), a przy okazji chcesz wzbogacić swoje słownictwo, to z chęcią Ci pomogę!

Lekcje ze mną opierają się na konwersacjach , ale możesz śmiało pytać o zagadnienia gramatyczne i leksykalne, co do których masz wątpliwości.

Oferuję lekcje osobom zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym (do C1). Jestem absolwentką filologii włoskiej, mam doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci.
Długość lekcji możemy ustalić indywidualnie.

Ci vediamo! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.