Magdalena Gąsior

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Warszawa

O mnie

Hej med jer!Mam na imię Magdalena. Jestem skandynawistką i konsultantką IT, od dziesięciu lat związaną zawodowo oraz personalnie z Danią. Od roku mieszkam i pracuję w Kopenhadze.Przez trzy ostatnie lata funkcjonowania Duńskiego Instytutu Kultury pracowałam tam jako główna lektorka języka duńskiego. Łącznie od ośmiu lat uczę zafascynowanych Danią, jak produkować miękkie "d". Moim celem jest nauczenie Was mówić w tym bardzo trudnym fonetycznie języku, dlatego na zajęciach skupimy się na wymowie i jak najszybszym prowadzeniu rozmów.W chwilach wolnych tańczę tańce swingowe i organizuję festiwale taneczne, a kiedy nie tańczę oglądam sztuki teatralne, podróżuję w duchu slow, obserwuję i fotografuję.Zapraszam serdecznie do przygody z językiem duńskim :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Uniwersytet Gdański
Magister
skandynawistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2017 - 01.2020
Duński Instytut Kultury

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.