Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Warszawa (śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję zajęcia dla firm oraz osób indywidualnych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego osób, które dopiero zaczynały swoją językową przygodę, studentów italianistyki, jak również ludzi ze świata biznesu. Posiadam obywatelstwo włoskie i kulturowo jestem bardzo silnie związana z Sycylią. Stosuję metodę skupioną na konwersacji, z prostym i logicznym wprowadzeniem elementów gramatyki do rozmowy, a nie uczenia się suchych zasad, których później nikt nie potrafi zastosować.Zapraszam wszystkich, którzy z takich czy innych powodów chcieliby zacząć uczyć się tego najbardziej melodyjnego języka na świecie, jak również tych, którzy swoją przygodę z językiem pragną kontynuować. Zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.