Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Informatyka80 / 60 min

Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Udzielam profesjonalnych korepetycji z  C, C++, Pythona, programowania Obiektowego i Strukturalnego oraz algorytmiki.

Jestem Finalistą Olimpiady Informatycznej, prowadziłem korepetycje dla wielu studentów, zarówno na poziomie początkującym jak i zaawansowanym. Przykładam dużą uwagę do tego, żeby osoba zrozumiała podstawy na zrozumiałych i prostych przykładach, żeby mogła budować swoją wiedzę i zapał do programowania na solidnych podstawach.

Uważam, że jedną z najistotniejszych kwestii w korepetycjach jest dobranie rodzaju komunikacji, który odpowiada uczniowi, żeby był w stanie jak najwięcej z tego wyciągnąć. Sam biorąc i udzielając korepetycje zobaczyłem, że często osoby z największą liczbą tytułów nie są wcale najlepszymi dydaktykami - obserwując i rozmawiając z moimi uczniami nauczyłem się sposobów jak efektywnie i skutecznie uczyć, zachowując dobrą atmosferę .

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz SMSowego

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pana Stanisława. Dzięki niemu byłam zawsze przygotowana do kolokwium. Pomógł mi z dużą cierpliwością w wielu projektach programistycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.