Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online

Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Stanisław

O mnie

Jestem Finalistą Olimpiady Informatycznej z pasją do uczenia, chcę dawać wysokiej jakości korepetycje z programowania, z których osoby są zadowolone i mają po nich pasję do dalszego rozszerzania wiedzy. Wielokrotnie pomagałem w przygotowaniu się do materiału ze szkoły lub studiów, a moi uczniowie osiągali bardzo wysokie wyniki na kolokwiach, egzaminach i projektach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pana Stanisława. Dzięki niemu byłam zawsze przygotowana do kolokwium. Pomógł mi z dużą cierpliwością w wielu projektach programistycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.