Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe35 - 45 / 60 min

Iga

Opis ogłoszenia

Kim jestem i jak pracuję?
Nazywam się Iga i jako studentka V roku Zarządzania Kreatywnego na Collegium da Vinci z 5-letnim doświadczeniem jako korepetytor, zrobię co w mojej mocy, aby nauka była znów przyjemnością dla Twojego dziecka!

Z łatwością łapię kontakt z dziećmi i młodzieżą, co potwierdzają dobrze przygotowani do codziennych zajęć, ale i egzaminów moi dotychczasowi uczniowie :) 

Stawiam na profesjonalizm, ale i kreatywne oraz spokojne prowadzenie zajęć. Dobra atmosfera, rozpoznanie potrzeb i wyznaczenie celów to podstawa. Efektywna nauka, ciekawe i skuteczne metody. 

Program dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia, które są oceniane i ustalane na pierwszych zajęciach, a także poddawane ewentualnym modyfikacjom na późniejszych etapach. Uczę, łącząc różne metody, co pozwala na jednoczesne kształcenie w wielu obszarach. Zapewniam sprawdzone materiały do ćwiczeń i powtórek. 

Co, jak i kiedy?
Współpracuję głównie z młodzieżą szkolną w wieku 10 – 18 przede wszystkim w zakresie j. polskiego, matematyki, j. angielskiego, wos-u . Nie ma problemu, bym pomogła w innych przedmiotach. Udzielam również indywidualnych lekcji w obszarze powyższych przedmiotów.

Prowadzę zajęcia głównie u siebie, tj. Winogrady - okolice ul. Słowiańskiej. Opcja dojazdu do ucznia jest dostępna, jednakże zależy od części Poznania, do której miałabym dojeżdżać. Proszę o wiadomość - zobaczymy, co da się zrobić :)

Standardowa lekcja to 60 min. Zajęcia prowadzę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

Masz pytania? Po prostu napisz, zadzwoń. Z chęcią odpowiem. Jeśli z jakiegoś powodu nie odbieram - napisz proszę wiadomość sms, z pewnością się odezwę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2019 - aktualnie
Collegium da Vinci
Magister
Zarządzanie kreatywne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.