Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Online
Warszawa (Anin +4)

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/529 opinii
Dla użytkownika Maria

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i pasjonatką języków obcych. Udzielam korepetycji już czternasty rok. Przez lat pracowałam także w szkołach językowych dla dorosłych i dzieci, jako lektor, metodyk i wicedyrektor. Od dwóch lat prowadzę zajęcia online, używając jak najlepszych narzędzi, by w nowej rzeczywistości uczniowie nie odczuli różnicy pomiędzy lekcjami stacjonarnymi i online.

Polecam się!;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Od pierwszych zajęć z Marysią polubiłam francuski. Konkretna nauka i do tego super atmosfera! Tłumaczy wszystkie niejasności, pomaga zrozumieć każdy ważny aspekt. Wie jak podejść do ucznia, z pełną cierpliwością i zaangażowaniem. Polecam, polecam z całego serduszka!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Zdecydowanie polecam! Z Marysią skontaktowałam się na kilka miesięcy przed maturą. Miałyśmy intensywne zajęcia, ale było warto, ponieważ po rozpoczęciu pandemii prawie niczego nie uczyłam się w szkole. Polecam wszystkim zajęcia online! Początkowo nie mogłam się przekonać, ale w dzisiejszych czasach to konieczność, a poza tym wygoda, zwłaszcza przy napiętym grafiku maturzysty. Na zajeciach z Marysią podobało mi się to, że nadrobilysmy braki do matury i powtorzylysmy wszystkie najważniejsze tematy. Dzięki korepetycjom z Marysią zdałam maturę z angielskiego i dostałam się na wymarzone studia. Dziękuję <3 <3 <3

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Na zajęcia do Marysi chodzimy z Mężem już kilka lat. Od samego początku podoba nam się jej podejście do nauczania - materiał jest dobierany pod ucznia, a gramatyka wyjaśniana klarownie. Sporo czasu poświęcamy na mówienie po angielsku, co procentuje w naszym życiu zawodowym. Marysia świetnie przekazuje wiedzę, porządkuje materiał - widać, że ma doświadczenie dydaktyczne. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy, jest otwarta na propozycje, życzliwa i sympatyczna.
Polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2020

Zdecydowanie polecam naukę z Marią, która jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.
Doskonała organizacja zajęć, mnóstwo ciekawych materiałów i słownictwa, nacisk na prawidłowy akcent, praktyczne podejście, mobilizująca atmosfera. Metody Marii są inne niż te, jakie miałam u poprzednich korepetytorów - nie ma mowy o bezmyślnym wkuwaniu słówek bez kontekstu na pamięć czy rozwiązywaniu kolejnych testów gramatycznych. Maria nie tylko uczy angielskiego, przekazuje również w jaki sposób należy się skutecznie uczyć. Wszystko jest tłumaczone niezwykle dokładnie. Podczas naszych zajęć skupiamy się w głównej mierze na konwersacjach na różnorodne tematy, przy jednoczesnych powtórkach zagadnień gramatycznych, co powoduje, że coraz pewniej czuję się mówiąc po angielsku.
DZIĘKUJĘ :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Maria to najlepsza nauczycielka angielskiego jaką miałam okazję poznać. Bardzo dobrze tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia. Podczas lekcji podaje sporo przykładów, co uważam za dodatkowo pomocne. Dużo rozmawiamy i dzięki temu, w przyjaznej atmosferze udało mi się pokonać barierę językową.
Szczerze polecam każdemu, komu zależy aby swobodnie i poprawnie mówić po angielsku.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Polecam te korepetycje bez dwóch zdań!
Marysia potrafi uporządkować to co już się wie i wiele więcej nauczyć. Zdaje sobie sprawę o wymaganiach potrzebnych do danego egzaminu. Dzięki dobrej organizacji pracy można się skupić na aktualnym zadaniu i mimo to żadne słowo nam nie ucieknie, bo Marysia zapisuje nam je wszystkie w pliku google, do którego dostajemy od razu dostęp (Super opcja!) Dobiera materiały i zadania w bardzo dobry sposób. Jest w stanie poprawić czyjeś umiejętności, "segreguje" zagadnienia w taki sposób, że wiadomo czego się uczyć (z czym osobiście miałem problem)
Cierpliwa i kompetentna

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Z całego serca polecam korepetycje u Marysi. W moim przypadku trwają one już od prawie 3 lat. Dzięki temu, że Marysia to bardzo sympatyczna osoba, szybko pozbyłam się oporu przed mówieniem, chociaż wcześniej wydawało mi się, że w moim przypadku będzie to nieosiągalne. Dużą motywacją do nauki jest systematyczne sprawdzanie nowego słownictwa, które Marysia skrupulatnie notuje na każdej lekcji. Od braku umiejętności ułożenia zdania w języku angielskim doszłam do etapu, w którym wyjeżdżam na dwumiesięczną wymianę naukową do Angli :) Polecam każdemu :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Pracuję z Marysią już ponad dwa lata i widzę duży postęp u siebie. Szczególnie ważne było dla mnie przełamanie barier w swobodnej rozmowie i udało mi się to osiągnąć. Zajęcia są ciekawe i zróżnicowane.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Super przygotowanie do matury rozszerzonej z języka angielskiego :) Maturę zdałem na wyższy wynik niż się spodziewałem.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Marysia bardzo skutecznie pomogła poskromić mi maturę z j. angielskiego zarówno tę pisemną jak i ustną - bez jej pomocy chyba nie dałabym sobie rady. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Dzięki Marysi zdałam maturę na takim poziomie jakim chciałam a nawet lepszym. Zgłosiłam się późno bo 4 miesiące przed maturą, z gramatyki nie pamiętałam sporo rzeczy a o mówienie już nie wspomnę. Jednak udało się. Marysia to przesympatyczna osoba, zaangażowana, wymagająca ale w bardzo pozytywny sposób bo motywuje do nauki. W bardzo klarowny sposób przekazuje wiedzę,wszystkie nowe słówka czy gramatykę dostawałam wydrukowane dzięki czemu łatwo i szybko się uczyłam. Z całego serca polecam Marysie, byłam już u kilku osób ale nikt nie potrafił tak nauczać i przełamać mojej bariery językowej jak ona :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Dzięki Marysi zdałam egzamin z francuskiego DALF C1 z bardzo wysokim wynikiem. Na początku nie byłam w ogóle pewna czy mi się to uda, czy to poziom dla mnie, ale dzięki systematycznej pracy z Marysią udało się zdać egzamin! Marysia jest zawsze przygotowana do zajęć , przynosi mnóstwo materiałów, filmów etc. Jest wymagająca ale to przynosi efekty :) Myślę, że jest jedną z najlepszych korepetytorek z jakimi kiedykolwiek miałam francuski. Polecam z całego serca!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Pani Marysia przygotowywała mnie do nowej matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Jest bardzo zaangażowana, cierpliwa, potrafi zmotywować do nauki i do znalezienia na nią czasu :) Pani Marysia przynosi mnóstwo własnych materiałów i zawsze jest punktualna. Polecam wszystkim, którzy chcą zdać dobrze maturę! Dzięki pani Marysi, angielski poszedł mi najlepiej na tegorocznej maturze :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2015

Marysia jest bardzo zaangażowana w swoja prace i potrafi doskonale zmotywować do nauki. Uczy w sposób bardzo prosty i klarowny, doskonały nawet dla najbardziej abstrakcyjnych mózgów. Dzięki Marysi przełamałam swoje blokady językowe i zdałam z dobrym wynikiem maturę ustna z języka angielskiego. W ciągu roku również przygotowała mnie do pisemnych egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym, z których też uzyskałam wysokie wyniki.
Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Przygotowywałam się z Marysią do egzaminu B2 na UW. Miałam duże wątpliwości czy uda mi się to w ogóle zdać ale dzięki tym korepetycjom nie dość, że zdałam to nawet całkiem nieźle. Oczywiście jest to zasługa Marysi, jej cierpliwości oraz kompetentnego podejścia do sprawy. Dostawałam bardzo wiele materiałów, które na pewno jeszcze wykorzystam do nauki angielskiego. Lekcje prowadzone są w super atmosferze ponieważ Marysia jest przesympatyczną i bardzo pomocną osobą. Oczywiście mam zamiar dalej kontynuować zajęcia, które wszystkim bardzo polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2015

Marysia jest szalenie kompetentną, zaangażowaną, cierpliwą i elastyczną osobą. Zajęcia są ciekawe, prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, zawsze zorientowane na indywidualne potrzeby ucznia :) Dodatkową zaletą są udostępniane przez Marysię materiały dydaktyczne. Polecam każdemu kto ma ochotę do nauki!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2014

Bardzo polecam naukę angielskiego z Marysią. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, co w obecnych czasach nie jest normą. Dysponuje dużą ilością materiałów dydaktycznych, również filmów. Serdecznie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Szczerze polecam francuski z Marysią :) Świetna merytorycznie i zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzi z pasją i zaangażowaniem, podchodzi indywidualnie do potrzeb ucznia. Dodatkowo jest elastyczna czasowo, co ułatwia planowanie zajęć. A poza tym jest sympatyczną i ciekawą osobą, z którą po prostu fajnie poszerza się wiedzę :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2014

Bardzo polecam lekcje angielskiego z Marysią :) ponieważ jest osobą bardzo miłą, kompetentną, do ucznia podchodzi ze zrozumieniem i szacunkiem. Zawsze jest odpowiednio przygotowana do lekcji oraz zapewnia dużo ciekawych materiałów dydaktycznych a także jest bardzo elastyczna czasowo.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Serdecznie polecam lekcje z Marysią, bardzo sympatyczna, otwarta osoba, a co najważniejsze idealnie zorientowana na potrzeby ucznia. Zaangażowana, rzetelna, otrzymałam mnóstwo przydatnych materiałów, dzięki którym przygotowanie do matury stało się łatwiejsze. Mogę śmiało polecić wszystkim, którzy szukają sprawdzonego i dobrego korepetytora ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

Skutecznie, efektywnie, elastycznie- czyli to co nawjażniejsze :) Polecam!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Zdecydowanie najlepsza korepetytorka do jakiej miałem okazje uczęszczać. W pełni zaangażowana, sympatyczna i profesjonalna. Bardzo indywidualnie i ciekawie prowadzi zajęcia. Punktualna i elastyczna jeśli chodzi o terminy zajęć.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Zdecydowanie polecam Marysię jako nauczycielkę. Przygotowywałam się z nią do egzaminu B2 i jestem bardzo zadowolona. Marysię cechuje przede wszystkim profesjonalizm w nauczaniu - indywidualnie podchodzi do potrzeb ucznia, przygotowuje dużo różnorodnych materiałów. Jest przy tym wyrozumiała, elastyczna jeśli chodzi o godziny spotkań i bardzo pomocna - nawet poza lekcjami, tuż przed egzaminem, mogłam zadać jej mailowo pytania, które nasunęły mi się w trakcie intensywnych ostatnich godzin nauki :) A oprócz tego jest po prostu bardzo sympatyczna. Polecam.

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Polecam spotkania z Marysią - lekcje francuskiego prowadzone rzetelnie i dokładnie. Duża wiedza połączona z doświadczeniem. Dla osób zapracowanych, takich jak ja, gdzie trudno o czas na spotkanie, Marysia zawsze dostosuje swój plan tygodnia.

avatar
Gerwazy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2013

Bardzo dobra nauczycielka,do każdego podchodzi indywidualnie. Maria jest osobą miłą, podchodzącą do zajęć bardzo profesjonalnie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Marysią - prowadzi je w sposób ciekawy, a także dostosowany do poziomu i oczekiwań ucznia. Potrafi zmotywować do nauki - co akurat sobie najbardziej cenię:) Po roku nauki u Marysi, będąc na wakacjach w francuskojęzycznym kraju nie miałam większego problemu, aby kupić bilet, zapytać o drogę, czy zrobić rezerwację w hotelu. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2013

Marysie przede wszystkim cechuje wielka cierpliwość i troska o ucznia, nawet najbardziej opornego. Profesjonalnie i z szacunkiem traktuje ucznia, widać że poważnie traktuje to co robi. Nie odwołuje zajęć, a także jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o terminy zajęć co dla mnie jest niezwykle ważne. Uczę się z Marysią francuskiego już od roku, więc myślę że moja opinia jest miarodajna. Polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2013

Opinię wystawiam po roku wspólnych lekcji więc myślę, że jest miarodajna.
Przede wszystkim, Marysia poważnie traktuje swoją pracę i uczniów, nie odwołuje lekcji i jest odpowiedzialna, co ma dla mnie szczególnie duże znaczenie, gdyż cały tydzień pracuję i dysponuję niewielką ilością czasu wolnego, który lubię mieć zaplanowany.
Bardzo podoba mi się, że do każdego z uczniów ma indywidualne podejście i stara się dopasować lekcje do jego do poziomu, ale również zainteresowań co zdecydowanie ułatwia przyswajanie języka. Dodatkowo, udostępnia dużą ilość materiałów dodatkowych jak gazety czy filmy, więc nauka nie opiera się jedynie na książkowych ćwiczeniach, których oczywiście nie da się uniknąć, ale potrafi być też naprawdę przyjemna :) Ponadto Marysia jest cierpliwa, zawsze stara się w jak najbardziej przystępny sposób przedstawić niejasne kwestie i tłumaczy do skutku.
Polecam! :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2011

Marysia uczyła mnie do matury z języka angielskiego, którą zdałem na bardzo dobrym poziomie, a przyokazji nadrobiliśmy szkolne brak z francuskiego. Muszę przyznać, że faktycznie dobrze uczy tego języka, ponieważ nigdy go nie lubiłem, i wydawał mi się strasznie nudny. Dzięki niej poprawiłem pały w szkole, a teraz zastanawiam się, czy nie uczyć się go na poważniej i może nawet, pojechać na Erasmusa do Francji. POLECAM w 100%!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.