Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie rodziców oraz dzieci :) Od kilku lat udzielam już korepetycji z języka obcego, a nauczanie i ciągły rozwój sprawiają mi wiele satysfakcji. Tym razem proponuję korepetycje w zakresie nauczania początkowego. Pomogę w nadrobieniu zaległości, odrabianiu zadań domowych oraz przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów, kartkówek z języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki oraz języka angielskiego - na poziomie wczesnoszkolnym. Gwarantuję przyjazną, ciepłą atmosferę zajęć.
Dojadę do ucznia na terenie Torunia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
01.2020
studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.