Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wejherowo
Gdynia
Bolszewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Poliglotką z zamiłowania i zawodu. Po studiach magisterskich. Urodziłam sie w Niemczech, ukończyłam klasę licealna o profilu językowym,  maturę z niemieckiego zdałam na obu poziomach ze świetnym wynikiem (zarówno ustna jak i pisemna) Posiadam siedmioletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego i angielskiego. Dysponuje duza ilością materiałów aktywizujacych , do każdego ucznia podchodzę indywidualnie ,prowadzę nowoczesne lekcje w miłej atmosferze ;) Przygotuję do sprawdzianu oraz sprawie, ze nauka języka nie będzie smutnym obowiązkiem, a wielka przyjemnością.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.