Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
żeglarstwo35 / 45 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Znasz teorię języka ale boisz się mówić? Może przez wakacje chcesz nadrobić zaległości? Albo przygotować się do ważnego egzaminu? Zapraszam do wspólnej nauki! Dawałam korepetycje już ponad 30 osobom na różnych poziomach angielskiego, to doświadczenie zdecydowanie polepsza jakość i efektywność nauki.
Przyjemna, pomysłowa i efektywna nauka angielskiego! Konwersacje, przygotowania do egzaminów gimnazjalnego, matury (poziom podstawowy i rozszerzony), FCE i CAE, zajęcia wyrównawcze.

Zdałam dwa renomowane przez Cambridge certyfikaty, najpierw FCE, dwa lata później CAE na poziomie C1/C2. Od 3 lat pracuję tylko z native speakremi, studiowałam również w Kopenhadze po angielsku, dlatego przywiązuję dużą wagę do wymowy i akcentu.
Oferuję:

przygotowania do egzaminu gimnazjalnego i matury na p. podstawowym i rozszerzonym
zajęcia od podstaw dla dzieci prowadzone w kreatywny i efektywny sposób (w 2015 roku jako wolontariusz uczyłam angielskiego dzieci w prywatnym przedszkolu "Mały odkrywca")
konwersacje, które nauczą swobody w wypowiadaniu się, sprawią, że zniknie bariera językowa i strach
zajęcia od podstaw dla otwartych i gotowych na nowe doświadczenie dorosłych
Oferuję Lekcje na ul.Bolesławieckiej, 6 minut od rynku lub na ul.Hłaski.(5 minut od Factory).
Certyfikaty:
CAE Cambridge Advanced English (poziom C1/C2) FCE First Certificate in English
Doświadczenie:
Ponad rok prowadzenia korepetycji z 30 osobami w róznym wieku i o róznych poziomach. Nauka przedszkolaków w ramach wolontariatu.
Proszę śmiało o wszystko pytać ! :)
Good luck!

*prowadzę również korepetycje z matematyki, ponieważ jestem na drugim roku studiów na kierunku Matematyka, na Uniwersytecie Wrocławskim.
Nr telefonu: 792 066 681

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.