Maciej Czerniakowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin
Świdnik
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach i w różnych specjalizacjach:
- kursy ogólnego języka angielskiego (możliwy jest kurs oparty wyłącznie na konwersacjach);
- przygotowanie do egzaminów: egzamin maturalny, egzaminy lektoratowe na studiach, FCE, CAE, CPE, TELC;
- kursy języka angielskiego specjalistycznego: Legal English, General Business English, English for International Trade and Logistics, English for Accountants; 
- English for Academic Purposes (przygotowanie do konferencji i innych zagranicznych wyjazdów naukowych)

Miejsce:
Zajęcia odbywają się w moim biurze przy ulicy Lipowej. Możliwy jest dojazd w obrębie centrum miasta, Czubów, LSMów i Węglina.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Maciej Czerniakowski
Lipowa 18/38
20-573 Lublin
NIP: Lubelskie

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
05.2016
„Intensywny kurs tłumaczeń prawniczych – sekcja angielska” Lubelskie Stowarzyszenie Tłumaczy
Doświadczenie
10.2012 - 07.2016
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
Nauczyciel akademicki na KUL (Praktyczna Nauka Języka Angielskiego: Leksyka/Pisanie/ Tłumaczenia/ Business English/Języki specjalistyczne — Dokumentacja handlu międzynarodowego)
01.2014 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych Avalon
Kursy ogólne i specjalistyczne w obrębie prawa i księgowości.
02.2014 - 12.2014
Wigant S.C.
Obsługa klientów strategicznych, poszerzanie rynku, podpisywanie umów z nowymi odbiorcami w Polsce i za granicą.
01.2016 - aktualnie
Kancelaria Tłumaczeń Maciej Czerniakowski
Kursy ogólne i specjalistyczne z zakresu Business English i prawa. Tłumaczenia w obrębie prawa karnego, prawa cywilnego, handlu międzynarodowego, ekonomii, literaturoznawstwa, historii i filozofii.
01.2018 - aktualnie
Co Ludzie Powiedzą: Szkoła języka angielskiego i kultury brytyjskiej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pana Maćka. Kiedy zajęcia rozpoczęłam z początkiem 3 klasy liceum mój angielski nie był na zbyt wysokim poziomie, nauka wg planu przygotowanego przez Pana Maćka pozwoliła mi w maju zdać maturę osiągając ponad trzykrotnie wyższy wynik niż na pierwszej próbnej pisanej w październiku. (poziom rozszerzony)

Pamiętam, że największą trudność sprawiało mi mówienie. Wcześniej "ani be ani me" po angielsku, a po zajęciach u Pana Maćka matura ustna zdana na ponad 90% ;) I oczywiście teraz, bez większych problemów dogaduję się w każdej sytuacji.

Z czystym sumieniem polecam i zachęcam bo warto! Świetne, indywidualne podejście ze strony korepetytora mimo, że na zajęcia chodziłyśmy we dwie z koleżanką. Wiedza i doświadczenie Pana Maćka - nie do podważenia. ;)

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Maciek, to nie mielibyśmy w Polsce żadnego problemu z nudą w edukacji. Cechuje go bardzo kreatywne podejście do nauki co jest bezpośrednio powiązane ze skutecznoscią. Niezależnie od tego, jaki masz obecnie problem w nauce języka angielskiego, gwarantuję Ci, że Maciek znajdzie sposób, byście go wspólnie rozwiązali.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Zawsze przygotowany, uśmięchnięty i gotowy do pracy. Bardzo dobrze tłumaczy materiał i cierpliwości ma bardzo dużo. Jeśli sie wahasz nie warto już znalazłeś/aś genialnego korepetytora :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Nic dodać nic ująć. Nie wiem jakbym poradziła sobie bez tych korepetycji. Zawsze miałam blokadę przed wypowiadaniem się po angielsku nawet gdy wiedziałam co powiedzieć. Dodatkowo pewne sprawy gramatyczne, które po prostu nie mogłam zrozumieć w szkole. Pan Maciej jest bardzo sympatyczny,profesjonalny, na jego zajęciach zawsze panowała miła atmosfa. Wiedziałam, że mogę zapytać o wszystko i zostanie mi to wytłumaczone. Świetnie dopasowywał wszystko do moich potrzeb, dużo materiałów własnych, nie było nudno, ćwiczenia zawsze były różnorodne. Czułam
sie pewnie pisząc maturę z angielskiego podstawowego i rozszerzonego i jestem bardzo zadowolona z wyniku jaki osiągnęłam. Jeszcze raz wszystkim serdecznie polecam, bardzo miłe wspominam wszystkie zajęcia i wiele się nauczyłam.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Powiem krótko: Jeśli ktoś chce konkretnego korepetytora - szczerze polecam.

avatar
Studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z zajęć i polecam każdemu kto chce nauczyć się tego właśnie języka. Nauczyciel bardzo solidny, wymagający oraz cierpliwy.

avatar
student
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

nauczyciel solidny, konkretny, nie odwołuje zajęć z byle powodu.Zapewnia dużo własnych materiałów do nauki. Bardzo wymagający, ale to akurat zaleta, bo najlepiej motywuje do nauki języka obcego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.