Maria Praxmayer

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków

Opis ogłoszenia

Od ponad dwóch lat pracuję z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym - uczę je pożytecznych umiejętności, opiekuję się i prowadzę zajęcia na wyjazdach oraz wychowuję.
Dzięki harcerskim kursom, które odbyłam, umiem indywidualnie dostosować sposoby przekazywania wiedzy i zmotywować dziecko do nauki przez zabawę. Praca z dziećmi jest moją pasją, w przyszłości chciałabym być psychologiem dziecięcym.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Klasa Hiszpańska
09.2017 - aktualnie
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Mat-fiz-ang
Kursy i szkolenia
12.2017
Kurs Przybocznych Zuchowych
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.