Klaudia Wojtyna

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Dolne Miasto)
Straszyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 60 / 60 min

Klaudia Wojtyna

Opis ogłoszenia

Hej. Mam na imię Klaudia. Jestem studentką filologii włoskiej. Spędziłam również sporo czasu we Włoszech w Rzymie, oraz na Sycylii w Palermo.
Chętnie udzielę korepetycji z jwłoskiego uczniom szkoły podstawojwej, gimnazjalistom, uczniom szkoły średniej, lub zacznę z Toba przygodę z j.włoskiem zupełnie od 0. Główny nacisk kładę na konwersację, gramatyke i fonetykę. Przecież od tego jak umiemy się porozumiewać zależy nasz sukces. Gwarantuje miłą atmosferę a także dobre rezultaty oraz satysfakcję z posiadanych umiejętności językowych. Zapraszam:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.