Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Łódź

Klaudia Gzik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Klaudia Gzik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2015 - aktualnie
Usługi językowe
• Zajęcia dla osób fizycznych • Zajęcia dla firm • Weryfikacja poziomu językowego dla klienta biznesowego • Udział w konferencjach jako tłumacz • Tłumaczenia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2021

Uczę się z Klaudią ponad 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Klaudia jest pozytywnym, utalentowanym nauczycielem, który potrafi nauczyć języka w sposób przyjemny, w fajnej atmosferze i bez zbędnych nacisków. Polecam wszystkim!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Bardzo dobra Tutorka. Zajecia prowadzi w sposob luzny, ale taki ktory pasuje studentom. Potrafi przygotowac zajecia pod kazdego, bez wzgledu na trudnosci z opanowaniem jezyka. Bardzo cierpliwa, do kazdego podchodzi indywidualnie, pomocna.
Nauke prowadzi nie na sztywnych przykladach, tylko na zyciu codziennym, rozmawiasz o tym co lubisz, a gramatyka wchodzi sama :)

Polecam serdecznie.

Klaudia Gzik

Bardzo dziękuje! :-)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Nie znam innej takiej lektorki, z która lekcje są tak efektywne, komfortowe, w pełni pozytywnej atmosferze. Słucha sugestii i układa lekcje tak żebyśmy my sie czuli dobrze. Dzięki Klaudii zdecydowałam sie na wcześniejszy wyjazd do Danii ponieważ pewniej czułam sie w mowie a zawsze było to moja główna blokada. Cieszę sie, ze to właśnie do Klaudii trafiłam! Taki nauczyciel to prawdziwy skarb! !!!!!

Klaudia Gzik

Dziękuje bardzo i życzę dalszych sukcesów :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Z czystym sumieniem polecam Klaudię. Miałam wiele lektorów również innych języków, których się uczyłam ale mogę spokojnie powiedzieć, że Klaudia jest jednym z lepszych. Swoim pozytywnym podejściem tworzy baardzo komfortową atmosferę na zajęciach, przez co nie bałam się zacząć mówić po duńsku. Jest wyrozumiała, ale wymagająca. Każdemu szczerze polecam!!

Klaudia Gzik

Dziękuje bardzo! :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Fantastyczna osoba,,ktora naprawde cierpliwie i w fajny,przystepny sposob uczy tego skomplikowanego jezyka.Baaardzo polecam p.Klaudie kazdemu.Zajecia z Nia mijaja szybko i sa mocno efektywne

Klaudia Gzik

Bardzo dziękuje :)

avatar
Ania Kurecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Pani Klaudia przygotowywała mojego syna do wyjazdu do Danii. Uczyli się razem prawie rok - bardzo polecamy wszystkim!!

Klaudia Gzik

Pani Aniu, bardzo dziękuje za opinię!
Pozdrowienia dla Damiana :-)

avatar
piotrekpekiel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Po złych doświadczeniach w nauce duńskiego z poprzednim lektorem zacząłem zajęcia online z Klaudią. Strzał w dziesiątkę!
Lektorka przesympatyczna, na zajęciach oanuje bardzo przyjazna atmosfera a po 3 miesiącach z Klaudią byłem w stanie swobodnie porozumieć się z duńczykiem. Dziękuję!! POLECAM.

Klaudia Gzik

Dziękuje bardzo za Twoją opinię, Piotrek! :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.