Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Tuszyn
Rzgów
Łódź
Pabianice
Zofiówka
Rydzynki
Ksawerów
Starowa Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Ciao! ;) Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych na korepetycje lub zajęcia od podstaw z języka włoskiego. Jestem absolwentką filologii włoskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Studiowałam na rzymskiej uczelni Università Roma Tre. Pracowałam na Uniwersytecie w Maceracie we Włoszech. Obecnie zajmuję się wyjazdami językowymi dla młodzieży i stale rozwijam się w dziedzinie edukacji.
Dysponuję materiałami do nauki. Kładę nacisk na konwersację i użycie praktyczne języka, jednak sposób prowadzenia zajęć zależy od indywidualnych potrzeb ucznia. Chętnie wprowadzam elementy kulturowe. 
Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.