Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Zabrze
Bielsko-Biała
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia14 / 60 min

Efekt Efekt

Opis ogłoszenia

Liceum w rok?? Matura w rok?? Tak to możliwe!! Profesjonalne kursy tylko dla dorosłych. Zobaczysz, na naukę nigdy nie jest za późno!!

Liceum Ogólnokształcące

W Polsce jest możliwość zdawania egzaminów w systemie eksternistycznym. Co to znaczy? Otóż nie musisz chodzić do szkoły dziennej czy wieczorowej by zdobyć średnie wykształcenie. Trzeba się tylko przygotować do egzaminów i je zdać. Potem otrzymujesz świadectwo MEN ukończenia szkoły średniej. Oczywiście możesz przystąpić do składania egzaminu maturalnego. Potem już droga otwarta do najlepszych uczelni. Centrum Kształcenia EFEKT pomoże Ci przygotować się do egzaminów oraz załatwić wszystkie formalności z nimi związane, a jak wiadomo papierkomania w Polsce jest ogromna i trzeba mieć dużo zdrowia by przez nią przejść. Z nami nie musisz się o nic martwić!!!  

Kurs Maturalny

Centrum Kształcenia EFEKT organizuje również  kursy, których celem jest przygotowanie słuchacza do składania egzaminu maturalnego.  Jesteśmy jedną z nielicznych firm edukacyjnych, która obok kursów standardowych dla młodzieży szkół średnich, prowadzi zajęcia przygotowujące do matury dla osób mających 30, 40,50 i więcej lat. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które mają wieloletnią przerwę w nauce, są pełne obaw i wątpliwości, co do swojej wiedzy. Często brakuje im wiary w siebie.Nasze Centrum przygotowało specjalne zajęcia właśnie dla takich osób. Nauczyciele pracują z osobami dorosłymi wolniej a materiał powtarzany jest całościowo od podstaw.
 Od roku 2010 powrócił obowiązkowy egzamin z matematyki - egzamin wywołujący często przerażenie . Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym w Centrum Kształcenia EFEKT egzamin maturalny wyda Ci się zupełnie prosty.      

  ZAJĘCIA
-Tylko w weekendy
.-Najczęściej są to dwa zjazdy w miesiącu.
-Obecność nie jest obowiązkowa
-Dużo pracy z przykładowymi arkuszami egzaminacyjnymi. Poznasz typy zadań, z którymi możesz się spotkać na egzaminie, im więcej rozwiążesz ich z nami tym lepiej zdasz egzamin
-Prowadzącymi są  doświadczeni w pracy z dorosłymi nauczyciele świadomi Państwa potrzeb i oczekiwań.
-Zajęcia odbywają się w małych grupach przez co wykładowca ma możliwość indywidualnego podejścia do każdego słuchacza
-Atrakcyjny system ratalny opłat który pozwala na edukacje często trzykrotnie taniej niż korzystanie z korepetycji!!

  Działamy w miastach
-Lublin
-Tarnów
-Rzeszów
-Zabrze 
-Sosnowiec
-Bielsko-Biała

Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń  na całodobową infolinie  660 365 225.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.