Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Warszawa (Marysin)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

na miniaturze: "Studium muszli" akryl na papierze mojego autorstwa, 2020 lipiec

Witam Państwa,
jestem studentem Akademii Sztuk Pięknych i technikiem Wyżej Szkoły Artystycznej po wieloletnim prywatnym kursie intensywnego rysunku i malarstwa.
Z chęcią udzielę korepetycji z zakresu rysunku odręcznego, malarstwa olejnego, akrylowego oraz akwareli.
Zajęcia skierowane są do wszystkich osób, które chcą poprawić swój warsztat jak i do tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rysunkiem; pomogę również stworzyć teczkę prac do rekrutacji na uczelnię.

Organizacja zajęć
Tematyką zajęć jest przede wszystkim studium martwej natury, portretu jak i również całej postaci ludzkiej, zarówno w teorii jak i praktyce. Wiedza na proponowanych przeze mnie zajęciach jest przekazywana dokładnie i rzetelnie oraz utrwalana na kolejnych spotkaniach, ułatwiając w ten sposób naukę i zapamiętywanie kolejnych tematów.

Prowadzenie zajęć preferuję indywidualnie lub w małych grupach - maksymalnie 2-3 osobowych, podczas których każda osoba jest traktowana indywidualnie, co umożliwia dokładne omówienie zagadnienia w przystępny i zrozumiały sposób.

Czas zajęć obejmuje około 3 godziny + przerwy na cokolwiek około 30 minut, całość płatna 120zł od spotkania. Na miejscu udostępniam przybory do zajęć.

Lokalizacja
Spotkania odbywają się u mnie w prywatnej pracowni na Marysinie Wawerskim, 2 minuty pieszo od przystanku Potockich (25-30 minut bezpośrednio z centrum).

Przed rozpoczęciem zajęć konieczne będzie spotkanie w celu ustalenia poziomu tzn. przegląd prac i wstępna krótka rozmowa.

Proszę o kontakt wyłącznie osoby naprawdę zainteresowane nauką, szanujmy swój czas.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Już wcześniej miałam doświadczenie z lekcjami rysunku i malarstwa, jednak to właśnie te prowadzone przez Bartka są najlepsze. Poświęca on swoim uczniom mnóstwo uwagi, zawsze jest przygotowany i naprawdę angażuje się w lekcje, co widać po efektach naszej wspólnej pracy. Dzięki prawie dwumiesięcznym zajęciom u Bartka nauczyłam się i zrobiłam znacznie więcej niż w przeciągu pół roku. Nie mogło być lepiej, serdecznie polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Bartek pomimo wieku jest osobą bardzo doświadczoną oraz z wielkim zasobem wiedzy, którą potrafi przekazać w prosty i zapadający w pamięci sposób. Wyjątkowo angażuje się w zajęcia i zawsze służy dobrą radą. To pierwsza osoba do której zwróciłam się o pomoc po odrzuceniu mojej teczki na studia i na efekty nie trzeba było długo czekać w kilka miesięcy jest ogromna poprawa moich umiejętności. Pomyłki uprzejmie pokazuje i mówi jak je poprawić, nie wyśmiewa i nie podchodzi do najgłupszych błędów w sposób ironiczny więc jeśli ktoś oprócz poprawy umiejętności i zwiększenia swojej wiedzy szuka zrozumienia i akceptacji dla tego,że jest w trakcie procesu nauczania to nie ma co się dłużej zastanawiać. Pośmiać też się można na zajęciach! ;)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bartkiem. Facet mówi to co wie i wie co mówi. Konkretny i rzetelny wykładowca. Dodatkowe plusy za elastyczny plan zajęć i bardzo dobrą relację ceny do jakości zajęć. Po trzech miesiącach widzę wyraźny postęp w moich pracach plastycznych. Polecam.
Konrad

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bartek przygotowywal mnie do egzaminu wstepnego na Uniwersytet w Granadzie z zakresu podstaw historii sztuki. Bardzo ciekawie tlumaczy technike uzywana przez malarza, jego slowa zostaja w pamieci na dlugo. Tlumaczy kompleksowo, bardzo dynamicznie, prowadzi intensywny tok nauki. Jest bardzo dobrym nauczycielem, cierpliwym, spokojnym, sympatycznym. Widac u niego prawdziwa pasje, gdy zaczyna tlumaczyc cos drugiej osobie. Polecam serdecznie :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Bartek przekazuje wiedzę praktyczną i teoretyczną w niezwykle przystępny sposbób. Dzięki jego zaangażowaniu praca przynosi błyskawiczne efekty. Ponadto, na zajęciach panuje świetna atmosfera. Polecam!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Nauka przynosi efekty lepsze niż oczekiwałem. Profesjonalne podejście w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Po spędzeniu paru lekcji otrzymałem to czego oczekiwałem od spędzonego czasu. Pan Bartek nie tylko wyjaśnia, ale i pokazuje jak wykonać poszczególne zadanie. Przykłada dużą uwagę wobec ucznia i nie zmusza go do kierowania się konkretnym stylem. Ponad to, na zajęciach panuje pozytywna atmosfera co ułatwia pracę.
W skrócie, polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.