Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Warszawa (Marysin)

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Bartosz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Już wcześniej miałam doświadczenie z lekcjami rysunku i malarstwa, jednak to właśnie te prowadzone przez Bartka są najlepsze. Poświęca on swoim uczniom mnóstwo uwagi, zawsze jest przygotowany i naprawdę angażuje się w lekcje, co widać po efektach naszej wspólnej pracy. Dzięki prawie dwumiesięcznym zajęciom u Bartka nauczyłam się i zrobiłam znacznie więcej niż w przeciągu pół roku. Nie mogło być lepiej, serdecznie polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Bartek pomimo wieku jest osobą bardzo doświadczoną oraz z wielkim zasobem wiedzy, którą potrafi przekazać w prosty i zapadający w pamięci sposób. Wyjątkowo angażuje się w zajęcia i zawsze służy dobrą radą. To pierwsza osoba do której zwróciłam się o pomoc po odrzuceniu mojej teczki na studia i na efekty nie trzeba było długo czekać w kilka miesięcy jest ogromna poprawa moich umiejętności. Pomyłki uprzejmie pokazuje i mówi jak je poprawić, nie wyśmiewa i nie podchodzi do najgłupszych błędów w sposób ironiczny więc jeśli ktoś oprócz poprawy umiejętności i zwiększenia swojej wiedzy szuka zrozumienia i akceptacji dla tego,że jest w trakcie procesu nauczania to nie ma co się dłużej zastanawiać. Pośmiać też się można na zajęciach! ;)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bartkiem. Facet mówi to co wie i wie co mówi. Konkretny i rzetelny wykładowca. Dodatkowe plusy za elastyczny plan zajęć i bardzo dobrą relację ceny do jakości zajęć. Po trzech miesiącach widzę wyraźny postęp w moich pracach plastycznych. Polecam.
Konrad

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Bartek przygotowywal mnie do egzaminu wstepnego na Uniwersytet w Granadzie z zakresu podstaw historii sztuki. Bardzo ciekawie tlumaczy technike uzywana przez malarza, jego slowa zostaja w pamieci na dlugo. Tlumaczy kompleksowo, bardzo dynamicznie, prowadzi intensywny tok nauki. Jest bardzo dobrym nauczycielem, cierpliwym, spokojnym, sympatycznym. Widac u niego prawdziwa pasje, gdy zaczyna tlumaczyc cos drugiej osobie. Polecam serdecznie :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Bartek przekazuje wiedzę praktyczną i teoretyczną w niezwykle przystępny sposbób. Dzięki jego zaangażowaniu praca przynosi błyskawiczne efekty. Ponadto, na zajęciach panuje świetna atmosfera. Polecam!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Nauka przynosi efekty lepsze niż oczekiwałem. Profesjonalne podejście w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Po spędzeniu paru lekcji otrzymałem to czego oczekiwałem od spędzonego czasu. Pan Bartek nie tylko wyjaśnia, ale i pokazuje jak wykonać poszczególne zadanie. Przykłada dużą uwagę wobec ucznia i nie zmusza go do kierowania się konkretnym stylem. Ponad to, na zajęciach panuje pozytywna atmosfera co ułatwia pracę.
W skrócie, polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.