Natalia Chuszcz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Koluszki
Łódź
Warszawa

Opis ogłoszenia

I invite you to learn Polish! I guarantee a nice, stress-free atmosphere. I invite especially people who want to talk a lot IN POLISH! I try to use intermediate languages ​​as little as possible :))

Zapraszam na naukę języka polskiego! Gwarantuję miłą, bezstresową atmosferę. Zapraszam szczególnie osoby, które chcą dużo rozmawiać PO POLSKU! Staram się używać języków pośrednich w jak najmniejszym stopniu :))

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.