Jakub Woronecki

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Białystok (Starosielce)

O mnie

Student 3. roku informatyki i 1. roku filozofii i etyki. Wcześniej pomagałem już w przygotowaniach do matury z matematyki podstawowej. Sam swoją napisałem nieprzeciętnie dobrze (mat. podst. 98%, mat. rozszerz. 76%, j. polski podst. 75% - wszystko mieściło mnie pośród 10% najlepszych maturzystów w kraju).I chciałbym tylko zaznaczyć, że czuję się obrzydliwie chwaląc się wynikami, mimo że nikt nie pytał, ale widzę, że ta strona nie wprost tego ode mnie wymaga…

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Białostocka
Inżynier
Informatyki
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Licencjat
Filozofia i Etyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - 07.2019
Fundacja DIALOG
09.2019 - 12.2019
Fundacja DIALOG

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.