Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach. Pomogę w przygotowaniu do matury podstawowej (zarówno pisemnej, jak i ustnej), rozszerzonej, czy też egzaminu gimnazjalnego. Posiadam szeroką wiedzą w dziedzinie nauk humanistycznych, czego dowodem są bardzo wysokie wyniki z egzaminu maturalnego (powyżej 90%). Studiuję na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM. W przystępny sposób zapoznam uczniów z gramatyką, w ciekawy sposób omówię zagadnienia związane z literaturą. Chętnie zaznajomię ucznia z lekturami filmowymi oraz kontekstami z innych sztuk, które są niezwykle istotne, jeśli chodzi o uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie maturalnym. Dla młodszych osób, lub uczniów na niższych poziomach mam przygotowane oryginalne opracowania tematów, gwarantujące skuteczną i przyjemną naukę.

Gwarantuję przyjazną atmosferę, ciekawe zajęcia i indywidualne dostosowanie potrzeb do każdego ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.