Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach. Pomogę w przygotowaniu do matury podstawowej (zarówno pisemnej, jak i ustnej), rozszerzonej, czy też egzaminu gimnazjalnego. Posiadam szeroką wiedzą w dziedzinie nauk humanistycznych, czego dowodem są bardzo wysokie wyniki z egzaminu maturalnego (powyżej 90%). Studiuję na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM. W przystępny sposób zapoznam uczniów z gramatyką, w ciekawy sposób omówię zagadnienia związane z literaturą. Chętnie zaznajomię ucznia z lekturami filmowymi oraz kontekstami z innych sztuk, które są niezwykle istotne, jeśli chodzi o uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie maturalnym. Dla młodszych osób, lub uczniów na niższych poziomach mam przygotowane oryginalne opracowania tematów, gwarantujące skuteczną i przyjemną naukę.

Gwarantuję przyjazną atmosferę, ciekawe zajęcia i indywidualne dostosowanie potrzeb do każdego ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.