Paweł Chróstowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ząbki
Warszawa (Centrum +7)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem świeżo upieczonym absolwentem Wydziału Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej, gdzie również uzyskałem już wcześniej tytuł inżyniera. Równolegle zrealizowałem studia pedagogiczne na Akademii Wychowania Filzycznego w Warszawie. Skończyłem z wyróżnieniem jedno z najlepszych Warszawskich liceów i osiągnąłem bardzo dobre wyniki na maturze. Z powodzeniem brałem udział w konkursach i olimpiadach matematycznych i fizycznych. Od dwóch lat pracuję w elitarnej warszawskiej instytucji, przygotowującej do egzaminów zarówno polskich, jak i międzynarodowych (IB, A-levels, GCSE, SAT, GRE). Obecnie rozpocząłem studia doktorankie w zakresie biomechaniki.

Od ponad pięciu lat intensywnie udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania. Jestem za pan brat z programem nauczania w gimnazjum i liceum, a także z wymaganiami dotyczącymi egzaminów międzynarodowych. Od zawsze pomagam też z rezultatami w przedmiotach ścisłych młodszemu rodzeństwu.
Moi uczniowie szybko robią postępy, zaczynają rozumieć przedmiot, zaliczają klasówki, osiągają dobre i bardzo dobre wyniki na maturze. Mogę pochwalić się 100% zdawalnością u dziesiątek osób, które podjęły ze mną systematyczną pracę.

Jestem wesoły i otwarty. Oferuję bezstresową, ale efektywną naukę w miłej atmosferze. Nigdy się nie zniechęcam i potrafię każde zagadnienie wyjaśnić od podstaw oraz na kilka sposobów.
Chciałbym, żeby nauka ze mną nie opierała się na samym wyuczeniu się wzorów i utartych zasad postępowania, tylko na prawdziwym zrozumieniu tematu, co pozwoli zminimalizować ilość "pamięciówki" i sprawi prawdziwą przyjemność przy rozwiązywaniu zadań. Dysponuję i przygotowuję materiały dla ucznia, a w korepetycje wkładam dużo serca :)

W szczególności podejmę się:

1) Współpracy na bieżąco z uczniami, którzy chcą lepiej zrozumieć aktualne lekcje, lub na nich "błyszczeć" :)

2) Długofalowych przygotowań do matury lub testu gimnazjalnego

3) }Nauki z uczniami zdolnymi, chętnymi przygotować się do konkursów i olimpiad - poznać ponadprogramowe zagadnienia i ciekawostki

Preferuję lekcje u siebie (Wola, ulica Okopowa), jednak dojazd do ucznia też jest możliwy.

Gwarantuję, że nauka ze mną będzie przyjemna i przyniesie efekty :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Annie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Thanks to work with Paweł I have achieved very good results on the IB maths exam. I highly recommend him. Great teacher in every aspect.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Byłam u Pawła na paru zajęciach i zdecydowanie polecam! Wszystkie zagadnienia z którymi miałam problem tłumaczył jasno i zrozumiale. Z jego pomocą udało mi się osiągnąć 100% z podstawy i 96% z rozszerzenia :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Na próbnej maturze rozszerzonej po 2 klasie miałem 28%. Po roku pracy z Pawłem napisałem maturę na 66%. Co prawda celowaliśmy od początku w 70%, ale w tym roku matematyka była tak trudna, że wynik 66% uplasował mnie na 90 centylu! :) Bardzo dziękuje i szczerze polecam, naprawdę trudno o lepszego nauczyciela!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2016

Jestem typową humanistką z drugiej klasy liceum. Matematyka zawsze sprawiała mi problem, ale kiedy w zeszłym roku o mały włos bym nie zdała z tego przedmiotu postanowiliśmy, że od nowego semestru będę miała korepetycje. Rezultaty są świetne - 2 godziny w tygodniu spowodowały, że na semestr mam mocną czwórkę! Bardzo dziękuję i polecam Pawła! Super atmosfera, umiejętność tłumaczenia i wiedza!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Gorąco polecam w przygotowaniach do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym! :-)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Mimo, że matury z przedmiotów ścisłych w tym roku były trudne, poszły mi bardzo dobrze po przygotowaniach z Pawłem.
Przez pół roku intensywnie pracowaliśmy razem nad matematyką i fizyką i wydaje się, że z obu rozszerzeń będzie ponad 70%. Polecam Pawła, wielka wprawa i wiedza, umiejętność logicznego wytłumaczenia wszystkiego krok po kroku i wiele ciekawych spostrzeżeń i dygresji. Mam wrażenie że wyniosłem z tych lekcji znacznie więcej niż przez 6 lat szkoły.

avatar
KORNELIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2014

Korepetycje z Pawłem sprawiły, że matematyka z przedmiotu strasznego i męczącego zmieniła się w tym semestrze na całkiem znośny i przyjemny. Lekcje raz w tygodniu pozwoliły mi odbić się z oceny 2/3 na spokojną czwóreczkę. Szczerze polecam i liczę na dalszą współpracę w nowym roku szkolnym.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Korepetycje dają synowi bardzo dobre efekty - już po dwóch miesiącach przynosi do domu tylko pozytywne oceny, a zdarzają się dobre i bardzo dobre, co przed rozpoczęciem współpracy z Panem Pawłem pozostawało w sferze marzeń. Zdecydowanie polecamy i liczymy na dalszą współpracę.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2013

Polecam Pana Pawła albo właściwie po prostu Pawła, bo kontakt jest na prawdę dobry, jako korepetytora :) Miał okazję przygotowywać mnie do tegorocznej matury z matematyki i wynik - 92% z rozszerzonej mówi sam za siebie :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2013

Paweł jest świetnym korepetytorem. Posiada ogromną wiedzę oraz potrafi ją przekazać każdemu w miłej i bezstresowej atmosferze, zachowując pełen profesjonalizm ;) Lekcje z Pawłem, to czysta przyjemność, co bardzo motywuje do nauki oraz gwarantuje fenomenalne efekty. POLECAM! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2012

Świetny korepetytor! Z Pawłem spotykam się już od 3 lat i bardzo dużo się od niego nauczyłam. Zajęcia z nim są połączeniem przyjemnego z pożytecznym, ponieważ w bardzo miłej atmosferze zdobywasz przydatną na maturze wiedzę :) Jestem pewna, że gdyby nie on nie zdałabym tak dobrze matury i nie dostała od razu na wymarzony kierunek na PW. Bardzo polecam ;)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Bardzo dobry korepetytor. Moje dziecko (2 gimnazjum) już po miesiącu współpracy (raz w tygodniu po 2 godziny) zaczęło do domu przynosić znacznie lepsze niż dotychczas oceny z matematyki i z fizyki. Polecam.

avatar
MaarioS (Marcin)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2011

Bardzo szczerze polecam Pawła, dzięki któremu zdałem z matematyki i matematyka znów zaczęła mi lecieć gładko ;) .

avatar
BaSiA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2011

Po prostu bardzo, bardzo dobry :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2010

Świetny korepetytor. Potrafi dobrze wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia, jest bardzo miły, wesoły i cierpliwy, ale wymagający i konkretny. Każda lekcja przynosi duże efekty. Świetnie obeznany w materiale i umiejący rozwiązać każde zadanie. W Tym roku po raz pierwszy od podstawówki miałam na świadectwie 5 z matematyki. Dziękuję, liczę na dalszą współpracę i naprawdę polecam!

avatar
MARTA B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2010

Świetne, konkretne i efektywne zajęcia. Polecam! Real Madryt wśród korepetytorów :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2010

Właśnie dzisiaj napisałem maturę najpierw podstawową a potem rozszerzoną z matmy i poszło mi świetnie :D :D :D
Żadne zadanie nie było dla mnie zaskoczeniem, a ze 3 zupełnie analogiczne jak były na maturze zrobiliśmy jeszcze w ostatni czwartek w godzinach późno wieczornych:D W kilka miesięcy wyciągnąłem się z matmy z 2 na 4 i w końcu czuje że naprawde rozumiem o co tam biega :D
Korepetytor wyborowy; zasłuone 5 gwiazdek :p Poza tym naprawde spoko ziomek, dzieki ;) jeszcze tylko geografia i wolność :D:D:D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.