Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Bytom
Chorzów
Zabrze
Tychy
Mikołów
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Włochem i właśnie przyjechałem do Polski. Udzielę korepetycji z języka włoskiego. Mam już doświadczenie jako nauczyciel włoskiego na kursie dla obcokrajowców. Udzielam zajęć zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Korzystam z materiałów przygotowanych przeze mnie jak i z kserówek pochodzących z różnych książek. Serdecznie zapraszam na zajęcia ze mną :) Nie wahajcie się do mnie napisać lub zadzwonić.
Pozdrawiam serdecznie :)

Ciao, sono italiano, sono appena arrivato in Polonia e mi offro a fare lezioni private di italiano. Ho già esperienza come insegnante di italiano per gli stranieri. Faccio lezioni sia a livello elementare e sia a livello avanzato. Seguo i materiali preparati da me e preparo le fotocopie di alcuni libri. Vi invito a fare le lezioni con me ;) per qualsiasi informazione non esitate a contattarmi.
Vi saluto :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.