Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Warszawa
Radom
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki66 - 72 / 60 min

Chris Bright

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hallo! Guten Tag! Chcesz podszlifować niemiecki, aby zaliczyć egzaminy w szkole lub na studiach? Potrzebujesz komunikować się płynnie z klientami z niemieckich firm lub współpracownikami? A może chcesz po prostu brzmieć jak native? Nazywam się Chris, jestem native speakerem niemieckiego i z chęcią Ci pomogę.

Już od ponad 20 lat uczę niemieckiego dzieci i dorosłych. Jestem kwalifikowanym nauczycielem - mam dyplom w nauczaniu języków, licencjat z biznesu międzynarodowego i niemieckiego, a także magisterkę z informatyki. Mam sporo doświadczenia i wszystkie moje lekcje będą przygotowane specjalnie dla Ciebie w oparciu o Twoje potrzeby i cele. Możemy skupić się na rozmowach, słownictwie specjalistycznym (język biznesu, informatyki, mediów, sportu) lub popracować nad gramatyką .

Oprócz uczenia lubię też podróżować (zwiedziłem już ponad 100 krajów, w tym 82 na motocyklu) i uprawiać sporty wodne, takie jak żeglowanie jak spływ kajakiem.

Wszystkie moje zajęcia są indywidualne. Współpracuję zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami , dlatego jeśli szukasz nauczyciela niemieckiego dla swoich pracowników, z wielką chęcią pomogę.

Moje zajęcia kosztują 66-72 zł/godz .. Oferuję także krótką 30-minutową lekcję zapoznawczą ZA DARMO , na której możemy na spokojnie omówić Twoje cele.

Do usłyszenia wkrótce. Tschüß!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 09.1994
Oxford Brookes University
Nauczyciel dyplomowany
PGCE specialising in Modern Languages
10.2002 - 09.2004
University of the West of England
Magister
Information Technology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1997 - 07.1999
King Edward VI Aston School
01.2006 - 08.2015
Bradford Grammar School

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.