Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Płock (Wyszogrodzka)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 90 / 55 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do egzaminu komisyjnego, poprawy egzaminu maturalnego. 
Jestem nauczycielką matematyki i korepetytorką z Płocka. Matematyka jest moją pasją, którą staram się zarazić swoich uczniów. Od ponad 10 lat zajmuję się indywidualnym przygotowaniem uczniów do egzaminów oraz zajęć w szkole. Przekazuję swoją wiedzę w jasny i zrozumiały sposób, dostosowany do wiedzy i poziomu ucznia. Stawiam przede wszystkim na praktykę. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i luźnej atmosferze. Przez lata praktyki wypracowałam własne metody szybkiego i skutecznego nauczania matematyki. O ich skuteczności świadczy to, że jak dotąd wszyscy uczniowie którzy zgłosili się do mnie odpowiednio wcześnie i zdali się na mój autorski system nauczania, bez problemu zdawali egzamin maturalny, egzaminy gimnazjalne i sprawdziany szkolne.

Miejsce korepetycji: ul. Bielska 1

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.