Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Czeladź
Katowice
Faktura VAT

O mnie

Centrum Językowe CHILL OUT jest w 100% ukierunkowane na to,abyś w sposób najbardziej przystępny,lekki lecz efektywny nauczył się rozmawiać w obcym Ci dotąd języku.

Dokładamy wszelkich starań ażeby zarówno forma nauki,jak i kadra ucząca nie zawiedli Twoich oczekiwań.

Centrum jest tworzone z myślą o tych wszystkich,którzy szukają nowoczesnych,kreatywnych i przyjemnych form przyswajania języka.

Pomyśleliśmy szczególnie wnikliwie o każdej grupie wiekowej i specjalnie do niej dostosowaliśmy program.

Robimy wszystko,aby nauka języka w naszym centrum nie była męczącym obowiązkiem lecz możliwością dla Ciebie wytrenowania się w mówieniu w języku innym niż Twój ojczysty w przyjemnych warunkach i wśród przyjaznej atmosfery.Zapraszamy gorąco

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.