Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz ((Osowa Góra +4)

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Mam na imię Agnieszka. Jestem studentką pedagogiki i logopedii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prowadzę zajęcia z dziećmi mającymi problemy w zakresie języka polskiego ( głównie o podłożu dyslektycznym ) oraz z dziećmi wyróżniającymi się wysokimi wynikami w nauce .

Korepetycji udzielam od kilku lat, głównie w zakresie nauczania początkowego i szkoły podstawowej . Zajęcia prowadzę w swobodnej atmosferze przy wykorzystaniu ciekawych i atrakcyjnych dla ucznia metod pracy.

Interesuję się teatrem , psychologią i historią.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Wzorowa pomoc przy przygotowywaniu do egzaminu !!! Dzięki Pani Agnieszce otrzymałem wynik 90 % !!! Ponadto Pani Agnieszka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą !!! ZDECYDOWANIE POLECAM !!! Jeszcze raz dziękuję !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.