Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na Dopasowany do Ciebie Kurs Rysunku i Malarstwa przygotowujący do egzaminów na kierunki: Architektura, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz, Wzornictwo, Malarstwo, Grafika, Rzeźba, Tkanina i Ubiór.
Program kursu został opracowany w oparciu o wymagania egzaminacyjne stawiane kandydatom przez poszczególne Akademie Sztuk Pięknych i Politechniki.
Tematyka zajęć jest indywidualnie dostosowana do kursanta w zależności od stopnia zaawansowania jego umiejętności i tego gdzie zdaje, każdy kierunek studów i każda Uczelnia ma swoją specyfikę, dlatego wymaga innego podejścia do tematu. Taki system pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek kursanta, który uczy się tego, co będzie mu potrzebne, żeby dostać się na wymarzone studia.
Oferuję wiedzę o wymaganiach na różne kierunki oraz doświadczenie w przekazywaniu zasad rysunku, malarstwa, rzeźby i projektowania.
W programie: martwa natura – postać – rysunki wnętrz i architektury – podstawy rzeźby i modelowania z papieru – rysunki konstrukcyjne – ćwiczenia kompozycyjne i kolorystyczne – projektowanie graficzne – podstawy perspektywy – zasady poprawnej kompozycji – zasady używania światłocienia i waloru – realizacja tematów egzaminacyjnych – pomoc w przygotowaniu teczki – kurs kończy się próbnymi egzaminami.
Zajęcia odbywają się w dostosowanej do tych celów pracowni w Centrum Kielc, w małych grupach (do sześciu osób). Terminy są maksymalnie dopasowane do uczniów, spotkania odbywają się w wybrane przez kursanta dni tygodnia, 1 lub 2 razy w tygodniu po 4 godziny zegarowe.
Uczestnicy kursu mają okazję rozwijać wyobraźnię i wrażliwość estetyczną oraz spróbować różnych technik malarskich i rysunkowych. Uczę kreatywnego podejścia do tematu i procesu twórczego. Szczególną uwagę przywiązuję do dokładnych i pomocnych korekt oraz indywidualnego podejścia do każdego ucznia.
Mogę pochwalić się 100% zdawalnością w zeszłym roku :).

Zajęcia adresowane są do osób, które szykują się do egzaminów wstępnych, ale również do wszystkich, który mają ochotę spróbować :). Oferuję profesjonalizm i miłą atmosferę!

Zapraszam do obejrzenia prac Uczniów na stronie fejsbukowej: facebook/KAtelier.LekcjeKursRysunkuiMala rstwa.Kielce

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela10:00 - 14:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2014

Każda godzina to w pracowni Kasi przyjemność oraz lekcja cennych wskazówek. Indywidualne podejście, motywacja i miła atmosfera pomagają osiągnąć cel wyznaczony przez ucznia bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Kasia jest bardzo miła, solidną osoba, ktora na pewno swietnie doradzi jak znaleźć magiczny środek na narysowanie nawet najtrudniejszej rzeczy:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Szczerze zachęcam do uczestnictwa w zajęciach :) Kasia prowadzi lekcje w ciekawy, rozwijający sposób, a uczeń z kursu wynosi nie tylko zdobytą wiedzę dotyczącą technik rysowania i malowania, ale także ma wyrobione wyczucie stylu i estetyki. Miła atmosfera i indywidualne podejście do uczniów doskonale wpływają na proces tworzenia, polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Zdecydowanie polecam ! Zajęcia z Kasią to przede wszystkim miła atmosfera, profesjonalizm i moc cennych wskazówek :) Ważne jest również to, że każdy uczeń ma indywidualne predyspozycje i oczekiwania, a Kasia idealnie potrafi znaleźć z nim wspólny język i zachęcić do pracy przynoszącej wspaniałe rezultaty! Egzaminy wstępne? - To już żaden problem :)

avatar
Kajka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2014

Polecam zajęcia z Kasią :) Indywidualne podejście, nowe techniki, dostęp do materiałów, Kasia zawsze służy radą i herbatką :D Kompletne zielone osoby wychodzą z zajęć nauczone i przygotowane do egzaminów.

avatar
Waleria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2012

Szczerze polecam zajęcia z Kasią. Ma ona indywidualne podejście do ucznia i jego potrzeb. Potrafi nie tylko uczyć nowych technik, właściwie prowadzić i korygować proces tworzenia, ale również zachęcać i motywować do pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.