Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Białystok
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Weronika

Opis ogłoszenia

Jestem studentką V roku studiów chemii kryminalistycznej i sądowej na Uniwersytecie w Białymstoku, udzielę korepetycji z chemii przygotowujące do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi, egzaminu po podstawówce, pomagam nadrabiać zaległości, odrabiać zadania domowe oraz na bieżąco opanowywać materiał na zajęcia. Zajęcia prowadzone przeze mnie są w przyjaznej atmosferze, co na pewno nie spowoduje niepotrzebnego stresu i pozytywnie wpłynie na naukę, posiadam liczne materiały, które sprawią, że niezrozumiałe zagadnienia wielokrotnie ćwiczone będą dla Ciebie czymś banalnym. 

Podstawówka 40zł/h.
Liceum/technikum 50zł/h.
Jeżeli ktoś preferuje 1,5h wtedy cena
podstawówka 55zł,
liceum/technikum 70zł.
Istnieje możliwość korepetycji w parach, wtedy cena to
30zł/osobe (podstawówka)
40zł/osobe (liceum/technikum)
.Ceny dla stałych uczniów ulegają zmianie :)

[*UWAGA! *]
Rozpoczynam zapisy do kursów maturalnych z chemii na rok 2020/2021.
Jeżeli boisz się, że obecna sytuacja pokrzyżowała Twoje plany i nie dasz rady z maturą z chemii, bo prawdopodobnie materiał na lekcjach nie został zrealizowany, nie przerabiałeś testów bądź po prostu boisz się, że to wszystko za mało. To jestem tu po to byśmy razem dali sobie radę i przerobili wszystkie możliwe arkusze z chemii :)
KURS MATURALNY :

 • Na czym polega?
  Skupiamy się WYŁĄCZNIE na zadaniach maturalnych oraz początkowym przypomnieniu najważniejszych działów ze wszystkich lat liceum.
 • Jak wygląda?
  - 2 pierwsze miesiące (8tyg x 2h) przypominamy po kolei wszystkie działy przerabiane w liceum (teoria + zadania ze zbiorów maturalnych oraz Witowski).
  - kolejne miesiące ( 1 miesiąc: 4tyg x 2h) - ilość kolejnych miesięcy uzależniona od momentu rozpoczęcia kursu (czym zaczniesz wcześniej tym więcej zadań przerobisz) - przerabianie arkuszy maturalnych: CKE, Nowa Ewa, Operon, UJ, MEDYK.
 • Dlaczego kurs maturalny lepszy od zwykłych zajęć?
  Kurs skupia się na maturze, a nie na bieżącym materiale przerabianym w szkole. Możemy sprawdzić swoją wiedzę i przypomnieć ważne zagadnienia. Wybierając kurs oszczędzasz cenowo. Czym zaczniesz go wcześniej, tym żadne zadanie maturalne nie będzie dla Ciebie straszne! :)
 • Cena kursu:
  1 miesiąc (4tyg x 2h = 8h) 350zł
  W przypadku pary 1 miesiąc (4tyg x 2h = 8h) 300zł/osobe

Zajęcia ruszają od października i będą w formie zarówno stacjonarnej (Białystok)  oraz online( przez zoom bądź fb). (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA). W razie zainteresowania kursami maturalnymi zapraszam do kontaktu.

Jeśli jesteś w podstawówce i masz też problem z matmą to śmiało możesz pytać o korki
MATEMATYKA cena 40zł/h, w przypadku 1,5h cena 55zł.

W razie zainteresowania i jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 21:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek12:10 - 21:00
Piątek14:00 - 21:00
Sobota13:00 - 21:00
Niedziela15:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.