Kamil Krzemień

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Oświęcim

O mnie

Były już student technologii chemicznej, podróżnik, autostopowicz, fotograf oraz z zamiłowania dydaktyk. Obecnie rozpoczynam początek swojej kariery zawodowej oraz pomagam uczniom oraz studentom w spokoju przejść poprzez meandry zagadnień chemicznych.

Miałem przyjemność brać udział w olimpiadach chemicznych i kończyć je jako finalista. Uważam żeby uczyć innych czegokolwiek trzeba to najpierw zrozumieć samemu, a tego w Polsce większość nauczycieli nie potrafi. Miałem szczęście w gimnazjum poznać niesamowitą kobietę - moją wychowawczynię oraz nauczycielkę chemii. To tylko dzięki niej pokochałem ten przedmiot i nauki ścisłe. Uważam że należy się zrewanżować i pomóc innym w nauce tych ciężkich gałęzi nauki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 01.2018
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
02.2018
3. Overall Winner of Process Simulation Cup 2017
Doświadczenie
03.2017 - 06.2017
Instytut Fizyki Jądrowej Państwowej Akademii Nauk

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Bardzo polecam zajęcia u Kamila! Super atmosfera i świetnie tłumaczy w prosty sposób. Najlepsze zajęcia na jakich do tej pory byłam!

Kamil Krzemień

Dziękuję bardzo!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Dobry korepetytor, potrafi tak wytlumaczyć zadania jak i teorię z chemii, że da się zrozumieć i zapamiętać. Polecam :)

Kamil Krzemień

Bardzo dziękuję za opinię

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Świetny korepetytor, poradził sobie z bardzo ciężkim materiałem, z którym nikt inny nie był w stanie mi pomóc. Sumiennie przygotował się do zajęć, poświęcił dodatkowy czas na samodzielne rozwiązanie zadań. Gorąco polecam!

Kamil Krzemień

Dziękuję za opinię i życzę powodzenia na kolejnych egzaminach. ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona, korepetycje spisały się na medal, bardzo pracowity, potrafi wytłumaczyć wszystko o co zapytam, przykłada się do zajęć z wcześniejszym przygotowaniem materiału. Polecam gorąco!

Kamil Krzemień

Dziękuję bardzo! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.