Kamil Krzemień

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Oświęcim

O mnie

Były już student technologii chemicznej, podróżnik, autostopowicz, fotograf oraz z zamiłowania dydaktyk. Obecnie rozpoczynam początek swojej kariery zawodowej oraz pomagam uczniom oraz studentom w spokoju przejść poprzez meandry zagadnień chemicznych.

Miałem przyjemność brać udział w olimpiadach chemicznych i kończyć je jako finalista. Uważam żeby uczyć innych czegokolwiek trzeba to najpierw zrozumieć samemu, a tego w Polsce większość nauczycieli nie potrafi. Miałem szczęście w gimnazjum poznać niesamowitą kobietę - moją wychowawczynię oraz nauczycielkę chemii. To tylko dzięki niej pokochałem ten przedmiot i nauki ścisłe. Uważam że należy się zrewanżować i pomóc innym w nauce tych ciężkich gałęzi nauki.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2014 - 01.2018
  Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  Inżynier
  Technologia Chemiczna
  Kursy i szkolenia
  02.2018
  3. Overall Winner of Process Simulation Cup 2017
  Doświadczenie
  03.2017 - 06.2017
  Instytut Fizyki Jądrowej Państwowej Akademii Nauk

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 5
  avatar
  Dominika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  25 września 2019

  Bardzo polecam korepetycje u Kamila! Jest człowiekiem, dla którego chemia jest ogromną pasją. Potrafi wszystko bardzo dobrze oraz w bardzo prosty sposób wytłumaczyć. Bardzo polecam :)

  Kamil Krzemień

  Dziękuję, pomimo pomylonej liczby gwiazdek! :)

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 lutego 2018

  Bardzo polecam zajęcia u Kamila! Super atmosfera i świetnie tłumaczy w prosty sposób. Najlepsze zajęcia na jakich do tej pory byłam!

  Kamil Krzemień

  Dziękuję bardzo!

  avatar
  Kacper
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lutego 2018

  Dobry korepetytor, potrafi tak wytlumaczyć zadania jak i teorię z chemii, że da się zrozumieć i zapamiętać. Polecam :)

  Kamil Krzemień

  Bardzo dziękuję za opinię

  avatar
  Oliwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lutego 2018

  Świetny korepetytor, poradził sobie z bardzo ciężkim materiałem, z którym nikt inny nie był w stanie mi pomóc. Sumiennie przygotował się do zajęć, poświęcił dodatkowy czas na samodzielne rozwiązanie zadań. Gorąco polecam!

  Kamil Krzemień

  Dziękuję za opinię i życzę powodzenia na kolejnych egzaminach. ;)

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lutego 2018

  Jestem bardzo zadowolona, korepetycje spisały się na medal, bardzo pracowity, potrafi wytłumaczyć wszystko o co zapytam, przykłada się do zajęć z wcześniejszym przygotowaniem materiału. Polecam gorąco!

  Kamil Krzemień

  Dziękuję bardzo! ;)

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.