Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ceramika30 / 120 min

Joanna Stań

Opis ogłoszenia

Proponuję zajęcia z ceramiki, szkła , porcelany na najwyższym poziomie. Posiadam piec do wypalania wymiarach 68 cm. średnicy i 72 cm. wysokości co pozwala tworzyć wysokie rzeźby . Dodatkowo urządzenie to posiada możliwość osiągnięcia temperatury do 3000 st. Celsjusza co pozwala wypalać porcelanę. Moja pracownia wyposażone jest w szereg form do odlewania przedmiotów użytkowych i artystycznych. Posiadam również koło garncarskie.
Program zajęć może zawierać techniki tworzenia :
- formowanie z gliny ręczne
- odlewanie przedmiotów z form
- tworzenie form odlewniczych z gipsu formierskiego
- tworzenie przedmiotów ze szkła
- tworzenie z porcelany
- toczenie na kole garncarskim
- techniki mieszane tzn. ozdabianie przedmiotów wcześniej wykonanych za pomocą decoupage, naświetlania emulsji światłoczułej, malowanie specjalnymi podszkliwnymi farbami
- tworzenie autorskich szkliw
Mam również pomysł na zorganizowanie wyjścia plenerowego podczas, którego uczestnicy sami spróbują wykopać i oczyścić glinę oraz drugiego pleneru podczas którego można by wypalać w „żywym” ogniu staro-japońską techniką raku
Ze swojej strony zapewniam przygotowany program zajęć , który pozwala stopniowo rozwijać umiejętności uczestników dorosłych jak również dzieci. Mam kwalifikacje do prowadzenia zajęć, ponieważ jestem dyplomowanym Instruktorem Amatorskiego Ruchu artystycznego, studiuję również Oligofrenopedagogikę.
Zajęcia odbywają się w profesjonalnej pracowni artystycznej przy ul.Będzińskiej w Sosnowcu ale istnieje możliwość dojazdu do klienta.
Zapraszam
Joanna Stań

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 18:30
Wtorek16:30 - 18:30
Środa16:30 - 18:30
Czwartek16:30 - 18:30
Piątek16:30 - 18:30
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela11:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Joanna Stań

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.