Roberto Reggiani

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Tychy (tychy)
Katowice
Mikołów
Kobiór
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 60 / 60 min

Roberto Reggiani

Opis ogłoszenia

Madre Lingua Italiano – serdecznie zapraszam na lekcje włoskiego, niedrogie a efektywne i sympatyczne :-)

Jeżeli chcesz nauczyć się języka włoskiego to stwarzam ku temu wręcz idealne warunki – mam, 2-letnie doświadczenie w nauczaniu,zw Instytucie Kultury Edinmburgo , bardzo liczne i naprawdę ciekawe materiały (w tym o charakterze multimedialnym umożliwiające na każdej lekcji kontakt z żywym językiem), w prosty sposób tłumaczę nawet to co bardziej skomplikowane, oferuję miłą atmosferę zajęć i wyjątkowo konkurencyjne ceny (w tym zniżki przy większym wymiarze nauki w tygodniu). Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach, w razie potrzeby dojeżdżam do uczących się osób, mogę także zaprosić do siebie, albo na skype .Bardzo serdecznie zapraszam, bo naprawdę warto :-)

Ciao a tutti e vi aspetto :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.