Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Szczecin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 70 / 60 min

Anna Centrum

Opis ogłoszenia

Nauczanie zdalne. Doświadczona nauczycielka liceum zaprasza na korepetycje z chemii na rożnych poziomach edukacyjnych - liceum, technikum, szkoła podstawowa klasy 7, 8. Zapraszam również osoby, które chciałyby przygotowac sie do matury rozszerzonej oraz olimpiady i konkursow przedmiotowych. Sposób prowadzenia zajęć dopasowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Gwarantuję rzetelność, miłą atmosferę, przejrzystość tłumaczenia zadań oraz motywację do samodzielnej pracy.Gwarantuję wysoką skuteczność oraz dostęp do ogromnej bazy pomocy dydaktycznych w postaci autorskiej platformy internetowej. Szczecin Centrum tel. 512 971 339
zapraszam do zapoznania z platforma edukacyjna 
http://chemia.bitrix24.site

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.