Camilo Aponte Lara

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT

Camilo Aponte Lara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Camilo Aponte Lara

O mnie

Jestem absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Sergia Arboledy w Bogocie. Od ponad 10 lat mieszkam w Polsce i pracuję jako lektor języka hiszpańskiego, ucząc na wszystkich poziomach zaawansowania oraz prowadząc kursy specjalistyczne, w tym organizowane przez Unię Europejską. Jestem także wykładowcą w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu, egzaminatorem DELE (odpowiednie kwalifikacje uzyskałem poprzez Instytut Cervantesa w Krakowie) oraz redaktorem naczelnym edukacyjnego dwumiesięcznika językowego po hiszpańsku La Revista Española. 

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2000 - 12.2005
Universidad Sergio Arboleda de Bogotá Colombia
Magister
Dziennikarstwo
Kursy i szkolenia
09.2007
Método natural + enfoque comunicativo
09.2012
Taller para profesores: El enfoque por tareas
05.2014
Curso para examinadores DELE A1 - C2
07.2014
Taller Aula ELE 2.0
Doświadczenie
09.2007 - 05.2011
Centro de Lengua Española y Cultura Iberioamericana El Universo
Cursos de español general: A1 – C2. Preparación para los exámenes DELE B2. Español para los negocios nivel C1 - C2.
01.2010 - 01.2011
British Centre Language School
Proyecto “Baja Silesia Competente para la Eurocopa 2014” (financiado por la Unión Europea). Cursos de español general: A1 – A2. Español para el turismo: A1 – A2.
05.2011 - 06.2015
Centro de Lengua Española Los Andes
Cursos de español general: A1 – C2, Preparación para los exámenes DELE B2. Español para los negocios nivel C1-C2. Preparación para el Examen de Selectividad polaco, electiva de español como lengua extranjera
01.2013 - 01.2014
FUNDACJA FUN
Hiszpański dla seniorów.
09.2013 - aktualnie
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Conversación: A1 – B2. Español para los negocios. Español para el turismo. Derecho y eco política. Eco comunicación.
01.2015 - 05.2017
Casa de España
Cursos de español general: A1 – C2. Preparación para los exámenes DELE B2 y C2.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Do Camilo trafiłem miesiąc przed egzaminem na C1. W dużym stopniu pomógł mi opanować formy pisania językiem formalnym, udzielił wielu cenny wskazówek jak należy przygotować się do części ustnej. Polecam go jako nauczyciela języka hiszpańskiego, bardzo elastyczny grafik zajęć!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2018

Bardzo dobry nauczyciel! Podchodzi indywidualnie do potrzeb ucznia i starannie przygotowuje wszystkie zajęcia. Razem z Camilo przygotowałam się do egzaminu madryckiej Izby Handlowej z hiszpańskiego biznesowego (C2). Pomimo tego, że zgłosiłam się do niego na krótko przed egzaminem, pracowaliśmy nad wszystkimi częściami egzaminu, co pozwoliło mi na pewne przystąpienie do testu. Serdecznie polecam zajęcia z Camilo!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Znakomity nauczyciel!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2013

Bardzo polecam zajecia z Camilo. Pelen profesjonalizm, dobra atmosfera.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2013

Zgadzam się z poprzednikami. Camilo to doskonały nauczyciel. W ciągu kilku miesięcy nauki u Camilo poznałem język hiszpański w stopniu, który wystarczył mi aby pracować na Majorce, w barze jako kelner. Materiały, które sam przygotowuje Camilo są niesamowite. Wciągają do zabawy językiem. Gdy miałem SPORE ;-) problemy z kierunkami i tzw. "poruszaniem się po mieście" Camilo zasugerował abym zmienił język w GPS z polskiego na hiszpański i już po tygodniu jeżdżenia po mieście z głosem uroczej hiszpanki ;-) mogłem robić za taksówkarza ;-) POLECAM

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2013

Zalety: Camilo prowadzi lekcje w bardzo interesujący sposób. Sam przygotowuje materiały na zajęcia, które faktycznie wymuszają zapamiętywanie słówek i zwrotów. Camilo pamiętam z czym mamy problem, co sprawia nam trudności i z uporem maniaka z lekcji na lekcję powraca do tych tematów używając wciąż nowych metod, tak więc nawet największy leń, taki jak ja za drugim lubn trzecim razem będzie już wszystko pamiętał.

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2012

Polecam zajęcia z Camilo - profesjonalne, dynamiczne, atmosfera super. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2012

Camilo to najlepszy nauczyciel jakie w życiu miałem. I nie mówię tu tylko o nauczycielach języków a brałem indywidualne lekcje min. z niemieckiego, rosyjskiego, chorwackiego i hiszpańskiego, ale generalnie to najlepszy nauczyciel jaki kiedy kolwiek mnie uczył. Ze względu na wiek nauka języków nie przychodzi mi łatwo ale Camilo ma świetne podejście i doskonale przygotowane metody i materiały dydaktyczne. GORĄCO POLECAM!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2012

Camilo jest prawdziwym profesjonalistą, rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Na pewno dużo się z nim nauczycie, a nauka będzie przyjemnością!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.