Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Chorzów
Katowice
Tarnowskie Góry
Gliwice
Bytom
Sosnowiec
Świętochłowice
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 60 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się język włoskiego w aktywny i spersonalizowany sposób? Jeśli tak to serdecznie zapraszam Cię na zajęcia z języka włoskiego w Chorzowie, Katowicach lub online .

Ukończyłam filologię włoską dwa lata temu, ale już i od kilku lat uczę tego pięknego języka co daje mi wiele radości i satysfakcji. Miłość do języka włoskiego, zaangażowanie i pasja pozwalają mi na opracowanie ciekawych materiałów do nauki.

Oferuję zajęcia języka włoskiego opracowane według indywidualnych potrzeb ucznia:

  • nauka języka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania  
  • zajęcia w oparciu o zainteresowania ucznia
  • przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym
  • zajęcia przygotowujące do wyjazdu wakacyjnego lub służbowego do Włoch
  • zajęcia przygotowujące do wyjazdu na Erasmusa
  • konwersacje

Mieszkam w centrum Chorzowa, więc dojazd do mnie nie powinien sprawić Ci kłopotu. Chętnie też spotkam się z Tobą w Katowicach przy dobrej kawie lub online w zaciszu własnego domu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas na dojazd.

Zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Kasia jest bardzo sumienną i uczciwą korepetytorką. Nie czaruje, że języka da się nauczyć w dwa tygodnie i w dodatku bez wkładu pracy własnej. Za to pokazała mi jak krok po kroku ucząc się dziennie po 15 - 20 minut przez dwa lata zdać maturę rozszerzoną na 92 procent. Właśnie taki wynik osiągnęłam. Polecam tę korepetytorkę, która zaraża wiedzą, optymizmem i humorem jednocześnie :))))))))))))))

avatar
Krzysio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Chciałem serdecznie podziękować Kasi za całoroczne korepetycje z języka włoskiego. Dzięki niej teraz sam mogę zacząć go uczyć innych, a my dalej będziemy kontynuować współpracę, ale już online przez skype. Polecam tę nauczycielkę, ponieważ ma ogromne zasoby wiedzy i w dodatku poczucie humoru :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Wspaniała i cierpliwa nauczycielka, osoba bardzo kompetentna i rzetelnie przygotowująca się do zajęć. Lekcje upływaja w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Bardzo polecam! Naukę włoskiego z Panią Katarzyną zaczynałem od zera. Szybko zaobserwowałem widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Spersonalizowana praca domowa - ćwiczenia słownictwa z przykładami zastosowania. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody,ale na szczęście przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie :).

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Pani Katarzyna z naszą firmą współpracuje już ponad 3 lata. Zajmuje się tłumaczeniami pism urzedowych, a także bieżącej korespondencji z kontrahentami. Szkoli także naszych pracowników, wyjeżdżających na delegacje do Włoch. Jest osobą godną zaufania, rzetelną, a także ambitną. Wychodzi często z własną inicjatywą. Polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Z Panią Kasią nauka języka włoskiego to sama przyjemność :) Potrafi zarazić miłością do włoskiej kultury i muzyki. Dzięki Pani Kasi nie mam problemów z porozumiewaniem się w tym języku. Gramatyka która od zawsze była dla mnie problemem teraz już nie jest! :) pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Z Panią Kasią uczę się ponad 6 miesięcy. W tym czasie zrobiłam ogromne postepy - z poziomu początkującego "wskoczyłam" na poziom B2. To ogromna zasługa korepetytorki, która ciągle motywowała mnie do dalszej pracy. Dzięki niej pokochałam włoski i Włochy. Teraz mam zamiar przygotować się do egzaminu CELI. Oczywiście z pomocą Kasi - ona jest najlepsza :)

avatar
Lusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Pani Kasia jest najlepszą korepetytorką jaką poznałam. Jest przede wszystkim cierpliwa, uprzejma, inteligenta i zawsze uśmiechnięta. Lekcje są przyjemne i można naprawdę się sporo nauczyć. Uważam, że korepetycje u Pani Kasi to najlepszy i najpewniejszy wybór najlepszej nauki języka włoskiego.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Do Pani Kasi trafiłem z polecenia, kiedy pojawiła się możliwość rozpoczęcia studiów we Włoszech. W kilka miesięcy zapoznała mnie z językiem, z naciskiem na mówienie i gramatykę. Korepetorka jest bardzo komunikatywną, uśmiechniętą, zawsze pomocną osobą. Dysponuje swoimi materiałami i nieograniczonymi pokładami cierpliwości do takich Nieuków jak ja. Nie ma lepszej, polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.