Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką III LO w Gdańsku (czteroletnia klasa dwujęzyczna z wykładowym językiem hiszpańskim) Posiadam Titulo de Bachiller- maturę hiszpańską. Później studiowałam ekonomię na UG, przez jeden semestr w Hiszpanii w ramach wymiany Erasmus. W życiu zawodowym wielokrotnie wykorzystywałam znajomość języka- wykonywałam tłumaczenia dla firm, prowadziłam negocjacje z hiszpańskimi kontrahentami itd. Udzielam lekcji od kilku lat, zapewniam niezbędne materiały do nauki, a charakter zajęć staram się dostosowywać do wieku i potrzeb ucznia. Więcej informacji pod numerem: 501 386 544. Zapraszam :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.