Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk

O mnie

Swoją przygodę z hiszpańskim zaczęłam w 2013 roku miesięcznym intensywnym wakacyjny kursem. Wtedy zakochałam się w hiszpańskim i postanowiłam go opanować.

3 lata uczyłam się w prywatnej szkole Venga w Gdańsku, a później wyjechałam na Erasmusa do Barcelony. Tam miałam prawie wszystkie zajęcia po hiszpańsku, byłam otoczona ludźmi mówiącymi w tym języku. Mój język nabrał płynności i naturalności.

Chodzę na konwersacje hiszpańskie, oglądam hiszpańskie filmy i seriale, jeżdżę na międzynarodowe projekty, mam dużo znajomych z zagranicy.

Od czerwca do listopada 2018 uczyłam w szkole językowej Casa Espanola, a teraz proponuję indywidualne konwersacje jako osoba prywatna.

Podczas nauki stawiam na rozmowę, płynność komunikacji, całkowite zanurzenie się w języku (immersję) i indywidualne podejście do ucznia. Podpytuję, co daną osobę interesuje i dopasowuję lekcje do jej potrzeb.

Proponuję lekcje na skypie lub face-to-face (cara-cara) u mnie w domu przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku.

Cena - 65 zł za godzinę.Hasta la vista! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Magister
psychologia
Kursy i szkolenia
04.2017
DELE
Doświadczenie
02.2014 - 04.2014
Collegi Públic Tomàs de Montañana  
06.2014 - 08.2014
Ludare educativo
09.2015 - 08.2016
Szkoła Podstawowa Piątka w Olsztynie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.