Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Kraków

O mnie

Mam na imię Karolina. Na co dzień studiuję psychologię, ale przy tym robię jeszcze inne ciekawe rzeczy. Jestem przede wszystkim wrażliwa na innych i na muzykę. Poza tym jestem osobą pełną energii i zapału. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, a praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2006
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Stalowej Woli
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pani Karolina wykazuje się dużym profesjonalizmem w prowadzeniu zajęć. Ma bardzo dużo cierpliwości i dostosowuje formę zajęć do potrzeb i tempa nauki dziecka. Zawsze przychodzi przygotowana do lekcji. Ma duży zasób nut.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.