Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Konin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe30 - 50 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Witam, proponuję pomoc w lekcjach dzieciom w podstawówce, ale również osobom nieco starszym- uczęszczającym do gimnazjum oraz liceum. Parę lat temu skończyłam liceum, więc rozumiem współczesne problemy młodzieży i potrafię się z nimi dogadać.Pomogę w napisaniu rozprawki (ale nie napiszę jej samodzielnie, stawiam na współpracę z uczniem!), opowiem o lekturze, aby stała się bardziej zrozumiała, wspólnie zinterpretuję wiersz lub inny utwór literacki. Pomogę również w zadaniu z języka niemieckiego (na wszystkich etapach) oraz angielskiego (jednak tylko na poziomie podstawowym), wytłumaczę również elementy innych przedmiotów.Wspólnie przeżyjemy szkołę bez niepotrzebnych stresów i napięć. Odpowiem na każde pytanie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.