Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Faktura VAT

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/562 opinie
Dla użytkownika Karolina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 05.2017
Uniwersytet Śląski w Sosnowcu
Magister
Germanistyka, specjalność tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
06.2013
Projekt DAAD, Niemcy, pobyt zagraniczny
01.2017
Das Zertifikat telc Deutsch B2+ Beruf
10.2017
Goethe Zertifikat C2: GDS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 62
avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Karolina sprawia ze nauka jezyka staje sie latwiejsza. Pozytywnie nastawiona, zawsze usmiechnieta. Najlepsza nauczycielka jaka mialem:)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Jestem zachwycona lekcjami z Karoliną, nie wyobrażam sobie dla siebie lepszej nauczycielki. Przemiło się z nią rozmawia na różne tematy, a o to chodzi w nauce języka, ćwiczenia gramatyczne dobierane do poziomu i tempa przyswajania. Rzetelność, kompetencje a jednocześnie swobodna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Skontaktowałam się z Karoliną przed ustna obrona egzaminu dyplomowego. Karolina była świetnie przygotowana z zakresu, który jej przesłałam, dokładnie przerobiłyśmy każde zagadnienie i zawsze mogłam liczyć na wspaniałe wsparcie z jej strony. Uwagi i cenne wskazówki okazały się bardzo przydatne podczas obrony, którą przeszłam bez żadnych problemów. Bardzo Dziękuję za ogromną pomoc i wsparcie, poprawę mojej wymowy i ogromną dawkę pewności siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem niemieckim. Zajęcia online przebiegały bez żadnych komplikacji i zaledwie po kilku spotkaniach moje przygotowanie do egzaminu było na świetnym poziomie. Serdecznie Polecam i i jeszcze raz dziękuję za pełne zaangażowanie i wsparcie:)
Pozdrawiam,
Monika

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Zaczynałam naukę od podstaw u Karoliny 1,5 roku temu i wciąż się spotykamy. Serdecznie polecam - wprowadzenie, gramatyka , ciekawe tematy. Karolina jest przesympatyczna i ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazywać w przyjazny i łatwy sposób. Spotykamy się na Skype i tą formę polecam wszystkim , ponieważ Karolina jest świetnie przygotowana do prowadzenia tego typu zajęć. Zawsze sympatycznie i duża dawka informacji :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Zajęcia z Karoliną są tym czego było mi trzeba. Duże kłopoty z mówieniem po niemieckim uniemożliwiały mi staranie się o awans w pracy. Po ponad pół roku wspólnych zajęć i samodzielnej codziennej nauki podniosłam się o jeden poziom (według testów które ostatnio zrobiłam) i pozbyłam się bariery w mówieniu. Dzięki Karolina :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Na początku muszę powiedzieć że do Karoliny trafiłam przez przypadek tuż przed egzaminem z gramatyki opisowej i muszę powiedzieć szczerze ze jest to najbardziej profesjonalna i kompetentna lektorka z jaka miałam do tej pory styczność , bardzo konkretnie bez żadnego problemu objaśnia wszystkie kwestie.Poza tym jest przemiłą i ciepłą osoba !
Polecam z całego serca !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalizm w każdym calu !
Lekcje powadzone są w ciekawy sposób w bezstresowej atmosferze co jest naprawdę istotne w nauce ponieważ nie boimy się mówić i popełniać błędów a tylko tak jesteśmy w stanie przełamać bariery językowe. Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że Karolina jest najlepszą nauczycielką :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Karolina jest osobą, która ma anielską cierpliwość, co jest niezbędne w pracy z uczniami, takimi jak ja, którym po kilka razy trzeba tłumaczyć te same rzeczy :-P Do tego zawsze uśmiechnięta i przesympatyczna. Taki nauczyciel to skarb a lekcje są niezwykle przyjemne i owocne nawet w przypadku językowych "zdolniaków" takich jak ja :-P

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Nie wiem czy powinnam pisać swoją opinię, bo potem jest trudniej o wolne terminy :). A teraz całkowicie na serio :) - poniższe opinie nie są przesadzone, bo Karolina JEST wg mnie idealną nauczycielką. Przede wszystkim jest bardzo cierpliwą osobą o wysokiej kulturze osobistej (+ punktualna). Dzięki zajęciom z Nią, choćby raz w tygodniu, ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe w odpowiedni i "mądry" sposób. Na zajęcia miałam za zadanie obejrzeć zawsze jakiś ciekawy materiał video "z żywym" niemieckim (słuchanie), który na zajęciach stanowił "bazę" naszej konwersacji (mówienie, a także wymowa!). Karolinę cenię także w zakresie podejścia do gramatyki. Jasne, można wkuwać regułki i wyjątki bezmyślnie na pamięć (których w niemieckim jest mnóstwo), ale to nie jest efektywne. Dlatego Karolina bardzo rozsądnie wprowadza każde nowe zagadnienie i pomaga nam tego używać (w mowie, w zdaniach). Dlatego swobodne stosowanie różnych konstrukcji nie sprawia potem żadnego problemu. Jeśli chodzi o słownictwo, Karolina dba o to abyśmy przede wszystkim używali nowo nauczonych słów poprzez różne ćwiczenia praktyczne i dzięki temu możemy swobodnie się wypowiadać, bo mamy je dobrze opanowane. Największym plusem jest myślę indywidualne podejście do każdego ucznia i przeprowadzenie nas przez proces nauki niemieckiego w dobrze zaplanowany, spokojny i przyjemny sposób - "z głową". Na zajęciach nie marnujemy czasu na ćwiczenia czy słuchanie - robimy to w ramach pracy własnej, samodzielnie (jak mamy jakiś problem -Karolina oczywiście wyjaśni). Podsumowując, uważam, że naprawdę warto. Wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś ma bardzo duże problemy z tym językiem a będzie stosował się do Jej rad + włoży w to troszkę wysiłku, to z pomocą Karoliny bez problemu się go nauczy. Polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Matura rozszerzona - 100%. Bardzo polecam! :) Świeżo upieczona studentka

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Polecam Karolinę za wiedzę i umiejętność jej przekazywania. Zawsze można spytać jak się czegoś nie rozumie, cierpliwie tłumaczy. Zna jako doświadczony pedagog od podszewki program szkolny na każdym jego etapie – wie zatem na co trzeba położyć nacisk, a gdzie powinno się troszkę poluzować. Dokładnie sprawdza wszystkie błędy i je poprawia a potem omawia tak aby na przyszłość ich unikać.
Osobiście polecam.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Bardzo efektywne lekcje. Ćwiczmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Bardzo ciężko mi zawsze było używać obcego języka swobodnie - udało się to zmienić. Dzięki Karolina! :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Jak najbardziej polecam konwersacje poprawiające wymowę i usunięcie blokady przed mówieniem!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Najlepsza Pani Korepetytor jaką miałam. Materiały zawsze przygotowane. Na pytania odpowiada bardzo wyczerpująco, wszystkie zawiłości językowe wyjaśnia. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Korepetycje prowadzone w sposób profesjonalny i jednocześnie w luźnej atmosferze. Karolina stawia na otwartą komunikacje - rozmawiamy o tematach bardzo ciekawych dotyczących świata/biznesu/IT. Przy spotkaniach raz w tygodniu po 4 miesiącach, widzę u siebie bardzo dużą poprawę w mówieniu (z łamanego na komunikatywny). Z czystym sumieniem polecam !!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Jeszcze nigdy nie miałem tak świetnych korepetycji z niemieckiego. Zostałem przygotowany do egzaminów pisemnych i ustnych na studiach. Po 2 miesiącach korepetycji widziałem u siebie ogromne postępy w mówieniu i pisaniu właśnie dzięki tym lekcjom przez skypa, Bo skype jest ułatwieniem w kontaktach z innymi. Lekcje były dla mnie przyjemnością, ponieważ Karolina bardzo dobrze tłumaczy i jest przemiła oraz zależało mi żebym osiągnął wysokie wyniki, i tak się stało ;). Jak najbardziej POLECAM!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Uwielbiam zajęcia z Karoliną. Jest świetną nauczycielką, znającą metodykę nauczania języków i, równie ważne, przemiłą osobą, z którą chce się uczyć. Wciąga do rozmowy, zadając z lekka prowokacyjne i dające do myślenia pytania. Z miejsca interweniuje, kiedy słyszy, że uczący się ma problem z jakimś zagadnieniem (bardzo efektywne!). Materiały, które proponuje są bardzo ciekawe, niebanalne i zachęcające do nauki. Gorąco ją polecam!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Wszystkim lubiącym konkrety i dyscyplinę polecam Karolinę.
Otwarta na propozycje i tematy nauczania. W przystępny sposób potrafi wyjaśnić rożnego rodzaju zagadnienia gramatyczne. Duzy plus ze zna język z doświadczenia a nie tylko z książek i szkoły :) wszystko na plus :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Może zacznę od tego w jaki sposób wyglądała nauka u innych nauczycieli (ok 3-4 przed Karoliną). Przekładali spotkania przed wyjazdy i 10 innych powodów – co było mi bardzo mi nie na rękę. Podczas spotkania czułem się jak podczas lekcji w szkole – podejście nauczyciela oraz sposób nauki. Stresowałem się. Co chwilę byłem poprawiany co w ogóle uniemożliwiało mi mówienie. Byłem sfrustrowany i zły po lekcji. Otrzymywałem materiały w ogóle mi nie potrzebne. Nie było planu oraz logiki w tym. Z nowym rokiem postanowiłem, że to będzie mój ostatni nauczyciel i nie pomyliłem się.
Jak jest u Karoliny? Zupełnie odwrotnie niż napisałem wyżej ;)
Karolina potrafi zadać mądre i dobre pytania. Zmotywować. Mimo dużej empatii potrafi potrząsnąć (w pozytywny sposób), by ruszyć do działania. Nie mogłem trafić lepiej. Gdy mam się uczyć, uczę się z przyjemnością i nauka nie kojarzy mi się z czymś negatywnym i trudnym. Nauka wydaje się sensowna oraz logiczna. Warto wydać trochę więcej na spotkania z ekspertem językowym ! Wiem, że razem dojdziemy do płynności językowej. Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Pani Karolina jest tak dobrym nauczycielem, że aż boję się, że może kiedyś nie znaleźć czasu w swojej pracowitej dobie dla kogoś, kto uczy się dla czystej przyjemności uczenia - nie goni go czas ani potrzeba.Mam jednak nadzieję,że jeszcze lata pracy przed nami.
Niezwykle zaangażowana, empatyczna, konkretna, praktyczna, wypełniająca czas w pełni. Wszystkie pozytywne opinie o Niej są jak najbardziej prawdziwe.Wybierając Ją na swojego nauczyciela kierowałam się nimi - i absolutnie nie zawiodłam się Niezwykla rzadkie zjawisko!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Już wiele razy chodziłam na korepetycje z j. niemieckiego do różnych nauczycieli, wszędzie była tylko gramatyka, ćwiczenia itp. Dopiero u Karoliny zaczęłam mówić po niemiecku. Zajęcia nastawione są głównie na konwersacje, oprócz tego Karolina jest osobą, która żwawo prowadzi zajęcia, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie!:) Doprowadziła mnie do poziomu B2 po 3 miesiącach nauki, dostałam pracę, a moja kuzynka dzięki niej zdała certyfikat językowy. Super korepetytor, aż można powiedzieć z powołaniem:)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Karolina sprawia, ze nauka jezyka staje sie latwiejsza. Pozytywnie nastawiona, zawsze usmiechnieta. Najlepsza nauczcieka jaka mialam:) 10 / 10 !!! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Po kilku latach ciągłych rozczarowań kolejnymi nauczycielami trafiłem w końcu na Karolinę i z perspektywy kilku miesięcy widzę, że jest to w końcu właściwa osoba :-) Całkowicie inne, oryginalne, i nareszcie efektywne nauczanie, które sprawia wiele radości. 8 miesięcy, a ja z poziomu A2 przeskoczyłem na B2 :-) To co zrobiło na mnie wrażenie to, że jest to pierwszy nauczyciel, który nie siedzi ze słownikiem, Karolina jest jak maszyna, ja pytam, a ona od razu wie :-D Co więcej, zachwycająca osobowość sama w sobie, osoba o szerokich zainteresowaniach i doświadczeniach, przyjemnie się rozmawia z taką osobą :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Super zajęcia, bardzo profesjonalne.
Lekcja przygotowana dokładnie tak jak chciałam, według potrzeb, dopasowana pod moje oczekiwania, polecam! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia z panią Karoliną, lekcje są bardzo ciekawe, podoba mi się również forma zadań domowych, która motywuje nas do nauki poza zajęciami. Pani Karolina ma ogromną wiedzę, co jest dla mnie szczególnie ważne, gdyż obecnie studiuję język niemiecki. Pozdrawiam:))

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Mam przyjemność być uczennicą Karoliny w ramach indywidualnych lekcji. Polecam lekcje z nią wszystkim, którzy cenią sobie otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm. Prowadzi ciekawe konwersacje na tematy angażujące ucznia :) 10/10 !! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Karolina jest osobą ciepłą i otwartą, a przede wszystkim profesjonalną. Daje od siebie jak najwięcej i poważnie podchodzi do ucznia. Zawsze punktualna. Znakomicie przygotowała mnie do egzaminu na poziomie C1, udzielając cennych rad i wskazówek. Zajęcia z Karoliną to czysta przyjemność, zawsze miła i luźna atmosfera. Polecam każdemu z całego serducha - nie pożałujecie!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

W pełni polecam zajęcia u Karoliny, doskonale przygotowała mnie do certyfikatu na poziomie C1. Posiada wiele ciekawych materiałów, nie tylko egzaminacyjnych i daje bardzo przydatne wskazówki. Poza profesjonalnym podejściem do ucznia, warto wspomnieć, że Karolina to bardzo ciepła osoba i lekcje z Nią to sama przyjemność!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Bardzo dobry lektor, wysokiej jakości kompetencje. Zajęcia prowadzone w miłej, niestresującej atmosferze. Polecam :):)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Konwersuję z Karoliną od ponad 2 miesięcy i widzę bardzo dużą poprawę w mówieniu i rozumieniu. Dzięki tym konwersacjom wiem jak tworzyć poprawne zdania, bez uczenia się regułek gramatycznych, których nie lubiłam i w dodatku bardzo szybko wypadały mi z głowy. Karolina to moja najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek miałam i dzięki tym lekcjom uwierzyłam, że mogę nauczyć się tego języka. Wcześniej również korzystałam z korepetycji, na których prawie wcale nie rozmawiałam po niemiecku, głównie wykonywałam zadania gramatyczne. Polecam Karolinę wszystkim tym, którzy chcą jak najszybciej zacząć rozmawiać po niemiecku!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Profesjonalizm , dobrze wykorzystany czas , jasno sformułowane i wyjaśnione problemy z gramatyki.
Ciekawe konwersacje.To cechy zajęć z Karoliną.
Zajęcia przez Skypa zaskakująco efektywne i wygodne .
Zdecydowanie warto!!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Jeśli ktoś pyta o zajęcia z niemieckiego, pierwszą osobą, którą polecam jest Karolina. Wypróbowałem wiele opcji nauki i Karolina jest wg mnie najlepsza. Wyróżnia się wśród innych nauczycieli przede wszystkim swoją osobowością. Jest wulkanem energii, człowiekiem z pasją i motywacją do działania. Wielu nauczycielom po prostu się nie chce, a po Karolinie widać, że zależy jej na postępach ucznia.
Karolina zna się też na przygotowaniu do certyfikatów, testów itp. Ma mnóstwo materiałów do nauki, zna wymogi egzaminacyjne i potrafi poprowadzić ucznia w taki sposób, żeby zdał dany egzamin.
Czyli w skrócie, jeśli zależy Ci na rezultatach, masz dość przeciętnych nauczycieli i szukasz kogoś, z kim w końcu się przełamiesz i zrobisz konkretne postępy, to wypróbuj zajęcia z Karoliną. Lekcje warte każdej ceny. POLECAM !! 10/10 !!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Zajecia w milej, bezstresowej atmosferze. Motywacja na pierwszym miejscu. A najwazniejsze, ze widac swietne efekty! Dziękuję!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Chciałam bardzo podziękować Karolinie za przełamanie u mnie bariery językowej, która przez lata była moją zmorą. Uczymy się już rok i nie zamierzam przestawać bo to pierwsza osoba po wielu próbach z innymi nauczycielami, która wiedziała jak podejść do tematu aby zmienić moje podejście do niemieckiego, polubić go i nie bać się mówić. Teraz wiem, że poradzę sobie w każdej sytuacji bo przegadałyśmy wiele godzin a i tak nasze tematy się nie kończą. Mój zasób słownictwa jest zdecydowanie bogatszy i wciąż się poszerza, gramatyka jest w końcu jasna i bez tajemnic a wymowa jest w końcu poprawna ( a była na prawdę zła..) Jeśli zależy Ci a osobie która sprawi że będziesz pewna/y swoich umiejętności, że będziesz w stanie bez problemu dogadać się nawet z native speakerami (co było moim koszmarem w pracy), która sprawi że nie straszna będzie Ci gramatyka i będziesz umieć używać jej w PRAKTYCE to bardzo serdecznie polecam Karolinę. To osoba, która na prawdę lubi co robi i wie jak to robić aby przyniosło oczekiwane rezultaty. DZIĘKUJĘ :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Wspaniałe, wspaniałe, wspaniałe lekcje :-) Karolina wywraca standardowy system edukacji do góry nogami, prowadzi zajęcia nieszablonowo, bardzo ciekawie i z mnóstwem pozytywnej energii :-) Nie wyobrażam sobie lekcji z innym nauczycielem. Polecam zarówno osobom przygotowującym się do certyfikatów jak i tym szukającym pomocy w konwersacjach, przełamaniu blokady językowej itp ;-) Karolina to najlepszy wybór.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Karolina jest wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, komunikatywna. Tworzy swobodną atmosferę podczas lekcji, a przy tym poziom merytoryczny jest bardzo wysoki. Jej postawa podczas lekcji zachęca do dalszej nauki, nawet jeżeli się plątasz i dukasz :) jest bardzo miła, nie zawstydza uczniów, nie wypomina błędów, nawet jeżeli pytasz o to samo po raz enty. Ponadto jest dyspozycyjna, zawsze znajdzie czas, a lekcje przez Skype są super pomysłem :) teraz już się nie możesz wymigać, że nie masz czasu na naukę! Ogólna ocena 500/5, polecam serdecznie lekcje z Karoliną ! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Bardzo dobry korepetytor, dostosowuje się do potrzeb klienta, można wypracować elastyczne godziny zajęć, wysyła dodatkowe materiały, testy. Motywuje, cierpliwie poprawia codziennie ten sam błąd do skutku. Znacznie poprawił mi się zasób słów, płynność mówienia i ogólnie pewność siebie w tym języku. Słowem - polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Bardzo polecam Karolinę, ponieważ ma bardzo dobre podejście do ucznia oraz potrafi wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczyć. Kładzie nacisk na mówienie i zwraca uwagę na akcent oraz poprawną wymowę, co jest bardzo przydatne w komunikowaniu się. Atmosfera jest zawsze przyjemna i bezstresowa. Dzięki Karolinie niemiecki stał się dla mnie o wiele przyjemniejszy i łatwiejszy :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji niemieckiego przez Skype. Karolina w pełni sprostała moim oczekiwaniom, dopasowuje tematy zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia. Żaden z dotychczasowych kursów nie dał mi tyle, co nauka z Karoliną przez Skype :) Zdecydowanie polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że Karolina jest znakomitą nauczycielką, w dodatku obdarzoną niesamowitym wyczuciem językowym. Karolina wie, które słowo czy wyrażenie najlepiej pasuje do sytuacji. Uczę się u niej pół roku (przez skype’a); jest mi trochę łatwiej, bo kiedyś miałem niemiecki w szkole – ale tylko trochę, gdyż niewiele wyniosłem z tamtej nauki. A teraz? Niedawno pojechałem do Berlina, gdzie nie tylko rozmawiałem z Niemcami, ale też zauważyłem, że mówią właśnie tak, jak uczy mnie Karolina. Jest przy tym ogromnie sympatyczna i sprawnie korzysta z mediów elektronicznych, m.in. podaje linki do niemieckich programów i wywiadów (bierze pod uwagę zainteresowania ucznia). I rzeczywiście jest tak, że 80-90% czasu mówię ja. Szczerze polecam Karolinę każdemu, kto chce się nauczyć niemieckiego; to naprawdę dobry adres.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Karolina jest super nauczycielką, zawsze bardzo dobrze przygotowaną do zajęć. Ma świetny system nauczania. Zawsze przez zajęciami dostaję materiał, który będziemy omawiać, dzięki czemu lekcje są efektywne a ja się nie stresuje. Po zajęciach dostaje materiał z rzeczami, które sprawiły mi trudność. A do tego wszystkiego Karolina jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, lekcje z nią są prawdziwą przyjemnością. Zdecydowanie polecam !!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Moim marzeniem zawsze była nauka języka niemieckiego. Trafiłam na Karolinę i dzięki niej spełniam swoje marzenie. Ma niesamowite podejście do uczniów, korzystamy z bardzo przyjemnych materiałów, które między lekcjami służą mi do indywidualnej nauki. Przede wszystkim ma świetne podejście i potrafi motywować.

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Karolinę jako moją pierwszą nauczycielkę online języka niemieckiego! Uczę się od roku i widzę niesamowite postępy. Karolina sprawia, że nauka jest ogromną przyjemnością, język staje się łatwy i piękny! Motywuje do działania, organizuje powtórki, zapewnia ciekawe słownictwo i niezbędną gramatykę. Do każdej lekcji rzetelnie się przygotowuje. Sama jestem filologiem z wykształcenia i również uczę języka obcego, więc wiem jak rozpoznać dobrą nauczycielkę. Jeśli szukacie pomocy w nauce niemieckiego, to oto znaleźliście :) Powodzenia!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Bardzo fajne lekcje, super profesjonalny, kompetentny i pomysłowy nauczyciel. Zawsze potrafi szybko zareagować i zaadaptować się do danej sytuacji. Każda lekcja czy rozmowa jest inna. Korzysta z wielu innowacyjnych pomysłów, by wspomóc naukę mówienia i wprowadzić w zasady gramatyczne. W końcu nie boję się odezwać po niemiecku. Bardzo dziękuję i polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Po niecałych 5 miesiącach nauki języka, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nie mogłam trafić lepiej. Lekcje są prowadzone w idealny sposób, zgodnie z oczekiwaniami, które przedstawiłam na pierwszych zajęciach. Luźna atmosfera, bardzo duża wiedza i umiejętności Karoliny sprawiły, że poprawiłam swój niemiecki zdecydowanie. Śmiało polecam !!! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Zajęcia profesjonalne i ciekawe. Zaskoczyła mnie pozytywnie bardzo duża ilość różnorodnych materiałów do nauki i konwersacji. Jestem zachwycona. Robię szybkie postępy. Porządkuję i używam to, co już wcześniej "znałam". Karolina jest kreatywna, nieszablonowa i kompetentna. Miła, przyjazna atmosfera. Polecam:))

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Ciekawe konwersacje, pełen luz, szczególnie, że na początku trochę się obawiałem, bo mój niemiecki wymagał "odświeżenia". Muszę jednak stwierdzić, że niepotrzebnie. Idzie mi coraz lepiej dzięki zaangażowaniu z obu stron, pasji Karoliny do nauczania i mojej do uczenia się ::)) dla zainteresowanych - bez tego ani rusz ::)) Bardzo polecam !! :):)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Zgadzam się z poprzednikami. Z Karoliną mam zajęcia poprzez Skype. Można z nią porozmawiać o wszystkim. Cały czas zachęca do mówienia po niemiecku, nawet jeśli męczysz się i zajmuje to dużo czasu. Tłumaczy niejasności, jest cierpliwa. Z czasem nabiera się swobody tego języka, liczę że za jakiś czas będę czuć się w 100% pewnie. Mam jeszcze problem ze zrozumieniem ze słuchu, dlatego świetne jest to, że Karolina dodatkowo pisze na czacie. Polecam wszystkim ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Z ręką na sercu mogę polecić Karolinę jako korepetytora zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Forma zajęć dostosowana do poziomu, dzięki czemu rozmowy przebiegają zupełnie bezstresowo. Można liczyć na pomoc w postaci dodatkowych materiałów, co usprawnia naukę :). 5/5!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolony z konwersacji z Karoliną. Podczas zajęć rozmawiamy na wiele interesujących mnie tematów. Dzięki niej przypomniałem sobie niemiecki, utrwaliłem słownictwo oraz gramatykę. Polecam w 100% :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Lekcje prowadzone przez Karolinę są bardzo intensywne. Wymagają skupienia i koncentracji ale jednocześnie prowadzone są w bezstresowej atmosferze co pozwala swobodnie korzystać z wiedzy jaką przekazuje nauczyciel. W moim odczuciu lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Karolina jest doskonałym nauczycielem, który nie tylko zna język, ale posiada również fachową wiedzę. Zwraca uwagę na potrzeby, pomaga przełamać stres związany z mówieniem w języku obcym. Na zajęciach pojawia się dużo nowego słownictwa, do którego często wracamy dzięki temu nie muszę wkuwać szablonowo słówek na pamięć. Jeśli ktoś poszukuje nauczyciela z pasją, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Świetne zajęcia, dobrze zorganizowane :) Karolina przygotowywała mnie do egzaminu z konwersacji oraz rozmowy kwalifikacyjnej, egzamin zdany na 5, rozmowę mam jutro ale jestem spokojna o wynik. Polecam wszystkim serdecznie , pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera

avatar
Karolina - skuteczne lekcje rosyjskiego przez skyp
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2017

Polecam zajęcia z niemieckiego z Karoliną! Lekcje są przygotowane indywidualnie, a materiały dostosowane do potrzeb ucznia. Karolina ma dużą wiedzę i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne. Dodatkowo jest bardzo punktualna i cierpliwa. Wszystkie słówka są zapisywane na bieżąco na skypie, dodatkowo w kontekście, dzięki czemu łatwiej się ich uczyć i po lekcji mamy od razu gotowy słowniczek. Lekcje mijają szybko i w bezstresowej atmosferze. I jeszcze jedno - nauka przez skype jest tak samo skuteczna, więc nie ma czego się obawiać, tylko od razu umówić się na pierwszą lekcję! :) Jeszcze raz polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Na lekcje do Karoliny chodzę z przyjemnością, co więcej mam motywacje do nauki w domu! Długo szukałam nauczyciela, który skutecznie zwalczy moją niechęć do niemieckiego i tak się stało :) z lekcji na lekcję widzę postępy, co mobilizuje mnie jeszcze bardziej. Dużo ciekawych materiałów, dzięki którym przyswajanie nowego słownictwa nie jest nudne. Lekcje zgodne z opisem i dopracowane pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Bardzo gorąco polecam lekcje przez Skype z Karoliną :) Uczyłam się wcześniej niemieckiego u innych korepetytorów, jednak te zajęcia są dużo lepsze! Karolina ma dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób, do tego jej poczucie humoru oraz cierpliwość sprawiają, że lekcje są bezstresowe :) Karolina jest niezwykle punktualna a materiały ciekawe i przejrzyste :) Szóstka z plusem!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Karolina jest bardzo sumiennym nauczycielem oraz uczciwa i sympatyczna osoba. Zajecia sa starannie przygotowane i zroznicowane, a material utrwalany dzieki powtorkom na lekcji i zadaniom do domu. Karolina jest nie tylko kompetentna i zorganizowana, ale tez elastyczna i proaktywna - kiedy w trakcie wspolpracy zdecydowalam zdawac sie inny egzamin jezykowy, niz wczesniej, Karolina znakomicie sie do tego przygotowala i dostosowala. Goraco polecam!

avatar
Józek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Bardzo polecam. Świetne zajęcia, super atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z postępów

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Karolina jest fantastyczną nauczycielką. Niewiarygodnie serdeczna, wyrozumiała i przede wszystkim kompetentna. Ma ogromną wiedzę i jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc, a zajęcia z nią to sama przyjemność :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Uważam, że Karolina to osoba o bardzo dużej wiedzy jeśli chodzi o język niemiecki, z łatwością podejmuje się nowych wyzwań, chociażby z tym jak moja praca licencjacka! Pomogła mi odkryć trudne, niezbędne słownictwo oraz tajniki do napisania pracy. Zawsze pomocna i punktualna, lekcje zarówno przez skypa jak i "na żywo" są samą przyjemnością :) Naprawdę polecam !

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Karoliną. Jest niesamowicie otwartą osobą Zawsze mogę na nią liczyć, jest bardzo pomocna i rzeczowa. Dysponuję ogromem zadań, które z pewnością pomogły mi przestawić się na " niemieckie myślenie" . Z niecierpliwością oczekuję kolejnych zajęć

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Z Panią Karoliną spotykałem się podczas wirtualnych korepetycji na Skype od kilku miesięcy. Zajęcia zawsze były na bardzo wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Niezwykle sympatycznie nam się razem pracowało. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2013

Pani Karolina to osoba o bardzo dużej wiedzy, z którą bez problemu potrafi dotrzeć do ucznia. Lekcje są interesujące, a Pani nie brakuje zaangażowania i dobrego humoru. Mimo, że dużo wymaga po raz pierwszy z przyjemnością czekam na kolejne zajęcia z niezbyt wcześniej uwielbianego języka;p

Paulina

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.