Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Szczecin
Dobra
Police
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 - 100 / 60 min

Camilla

Opis ogłoszenia

Jestem pół Polką, pół Włoszką, która hobbystycznie oferuje konwersacje w języku włoskim. Prowadzę zajęcia zarówno w sposób ustrukturyzowany jak i swobodny.

Pierwszy wariant polega na wcześniejszym umówieniu tematu rozmowy, żeby za pomocą dostarczonych lub sugerowanych przeze mnie materiałów móc przygotować się do konwersacji. Dzięki temu zgłębiasz swoją wiedzę oraz poszerzasz zasób słów w wybranych tematach.

Narracja swobodna zmusza Cię do większej kreatywności oraz do spontanicznego podtrzymywania rozmowy. Dzięki temu żadna sytuacja nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem :)

*Możemy zorganizować 30 minutowe spotkanie próbne, dzięki któremu będzie łatwiej przekonać się czy nasza rozmowa ‘się klei’ i czy jest chęć kontynuacji.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.