Ewa Zandrowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Środa Wielkopolska (Zaniemyśl +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

lekcje indywidualne zł
grupowe juz od 10 zł
przygotowanie do egzaminów , certyfikatów

Prowadzimy kursy językowe dla każdej grupy wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. Lektorzy prowadzący kursy to osoby z wykształceniem filologicznym i pedagogicznym, posiadający certyfikaty uprawniające do prowadzenia kursów we wskazanych specjalizacjach, native speakers, osoby mogące wykazać się pobytem w kraju, gdzie język, którego uczą, jest językiem ojczystym. Gwarantujemy naukę w małych grupach, liczących od 6 do 10 osób, co pozwala na stworzenie miłej atmosfery.

Zajęcia są prowadzone w ten sposób, aby równocześnie rozwijać wszystkie sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Główny nacisk kładziemy na komunikatywność, dlatego podczas zajęć często stosowane są ćwiczenia słuchowe oraz konwersacje. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie naszych uczniów do odnalezienia się w środowisku obcojęzycznym, począwszy od prostych sytuacji, typu zamówienie noclegu w hotelu, zrobienie zakupów, zapytanie o drogę, poprzez sytuacje wymagające znajomości języka na wyższym poziomie, jak umiejętność argumentowania, wyrażania i uzasadniania swoich opinii, opisanie konkretnej sytuacji (np. opis wypadku samochodowego), rozumienie instrukcji obsługi aż do sytuacji, w których uczeń będzie potrafił np. nawiązać kontakty handlowe posługując się językiem biznesu, bądź odnaleźć się w sytuacjach wymagających od niego znajomości języka fachowego z danej branży.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą stacjonarnych kursów. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w siedzibie naszej szkoły. Tutaj nasi kompetentni konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty językowej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Ewa Zandrowicz
oś. Prymasa Wyszyńskiego
63-000 ŚRODA WLKP
NIP: 7861632248

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.