Ewa Zandrowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Środa Wielkopolska (Zaniemyśl +1)
Faktura VAT

O mnie

Szkoła Języków Obcych i Tłumaczeń CAMELEON jest jedną z największych ośrodków nauczania języków obcych w Środzie Wielkopolskiej.Od 7 lat cieszymy się dużym zainteresowaniem. Sprawia to, że z roku na rok rozwijamy działalność wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów.

Nasza szkoła zajmuje się prowadzeniem kursów językowych, korepetycji i szkoleń dla szerokiej grupy odbiorców, zarówno klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Naszymi odbiorcami są osoby w każdym wieku. W szkole CAMELEON każdy może uczyć się języka i nigdy nie jest na to za późno ,ani za wcześnie. Uczymy więc dzieci i dorosłych.

Siedziba szkoły od roku szkolnego 2017/2018 zmieniła siedzibę. Teraz cieszymy się nowym lokalem na Osiedlu Prymasa Wyszyńskiego. Prosze jednak pamiętać że dojazd do ucznia, firmy jest zawsze możliwy.

Rzetelność i profesjonalizm to kluczowe wymagania, jakie stawiamy lektorom. Cameleon zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski, legitymujący się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu.

Oprócz nauczycieli polskich zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów z Wielkiej Brytanii, USA i Hiszpanii.

Najważniejsze jest zadowolenie naszych kursantów, którzy wiedzą, że naprawdę gwarantujemy skuteczne metody i wysoki poziom nauczania.

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Wprowadzamy bardzo dużo ćwiczeń w parach, grupach, dyskutujemy, odgrywamy scenki – wszystko po to, aby każdy Kursant miał okazję zabrać głos na każdych zajęciach.

Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które Kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym – począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego rosyjskiego.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

POZWÓL NAM ZMIENIĆ KOLOR TWOJEGO języka :):

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.