Camilo Aponte

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Zapisz się na lekcje hiszpańskiego już teraz!

Mam 15-letnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. Uczę, bazując na wytycznych Common European Framework of Reference for Languages. Dzięki temu możesz być pewien, że twój poziom zaawansowania odpowiada w 100% standardom europejskim.

Ze mną będziesz ćwiczył zarówno czytanie, mówienie (już od pierwszej lekcji!), jak i pisanie i rozumienie ze słuchu .

Nauka powinna być efektywna, ale i przyjemna, dlatego – zamiast siedzieć z nosem w książce – wykorzystuję obrazy, filmy, piosenki, strony www, platforma Quizlet, gry, między innymi.   Tematy poruszane na zajęciach zapamiętujesz w sposób naturalny, bez „wkuwania”.

Jeśli planujesz przystąpić do egzaminu DELE, nie znajdziesz nauczyciela, który przygotuje Cię lepiej!

Serdecznie zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2001 - 12.2006
Universidad Sergio Arboleda
Magister
Dziennikarstwo
Kursy i szkolenia
04.2014
Egzaminator DELE A1 - C2 + DELE Académico
Doświadczenie
09.2007 - 04.2011
EL UNIVERSO - Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej
04.2011 - 07.2018
Los Andes - Centrum Języka hiszpańskiego
04.2011 - 05.2014
La Revista Española
09.2013 - 06.2020
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
09.2015 - 07.2018
Casa de España - Wrocław
09.2015 - aktualnie
Instituto Cervantes
12.2019 - aktualnie
www.czytajpohiszpansku.pl
03.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Camilo jest świetnym nauczycielem i szczerze polecam go każdemu, kto chce zarówno podszlifować swój hiszpański, jak i nauczyć się języka od zera. Tak było ze mną:) Kilka lat temu poza "hola" i "despacito" po hiszpańsku nie mówiłam nic, teraz bez najmniejszych problemów mogę porozumieć się czy w Hiszpanii czy na Kubie. Ogromnym plusem Camilo jako native speakera jest, że wszystko może wyjaśnić po polsku, co ułatwia szczególnie na początku kursu, a analogie gramatyczne wskazać w porównaniu z językiem angielskim, co akurat w moim przypadku zdecydowanie przyspieszyło przyswajanie wiedzy. Camilo, muchas gracias por todo y te deseo buena suerte!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Camilo to jeden z najlepszych native-speakerów, z którym miałam przyjemność mieć do czynienia. Doskonale potrafi przedstawić każdy temat. Świetnie zorientowany w tematach języka biznesowego, szczególnie jeśli chodzi o naukę języka specjalistycznego związanego z turystyką i biznesem. Swoją charyzmą, zaangażowaniem potrafi zachęcić do nauki nowych słówek związanych właśnie z tą tematyką. Zawsze uśmiechnięty, otwarty, komunikatywny. Mający wiele ciekawych pomysłów na realizowane projekty językowe. Polecam bardzo serdecznie. :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Najlepszy nauczyciel pod słońcem! Jest zawsze uśmiechnięty, nie pozwala się nudzić na zajęciach, a nauka języka przychodzi ot tak! Camilo świetnie rozumie język polski, co pozwala na dobry kontakt już na samym początku. Ponadto jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Camilo to znakomity nauczyciel języka hiszpańsko. Prowadzi zajęcia w niekonwencjonalny sposób, przez co nauka języka jest o wiele przyjemniejsza. Potrafi niezależnie od poziomu ucznia, wytłumaczyć wszystkie zagadnienia zarówno w języku polskim jak i hiszpańskim.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Super nauczyciel!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.