Camilo Aponte Lara

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Katowice
Chorzów
Warszawa
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
Piaseczno
Sosnowiec

Camilo Aponte Lara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Camilo Aponte Lara

O mnie

Jestem absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Studiowałem na Uniwersytecie im. Sergia Arboledy w Bogocie. Od ponad 15 lat mieszkam w Polsce i pracuję jako lektor języka hiszpańskiego.Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania oraz prowadzę kursy specjalistyczne, w tym organizowane przez Unię Europejską. Jestem także egzaminatorem DELE (odpowiednie kwalifikacje uzyskałem poprzez Instytut Cervantesa w Krakowie) oraz autorem książki wspomagającej samodzielną naukę hiszpańskiego pt. Lee en español.Byłem współtwórcą i redaktorem naczelnym edukacyjnego dwumiesięcznika językowego po hiszpańsku La Revista Española.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2001 - 12.2006
Universidad Sergio Arboleda
Magister
Dziennikarstwo
Kursy i szkolenia
04.2014
Egzaminator DELE A1 - C2 + DELE Académico
Doświadczenie
09.2007 - 04.2011
EL UNIVERSO - Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej
04.2011 - 07.2018
Los Andes - Centrum Języka hiszpańskiego
04.2011 - 05.2014
La Revista Española
09.2013 - 06.2020
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
09.2015 - 07.2018
Casa de España - Wrocław
09.2015 - aktualnie
Instituto Cervantes
12.2019 - aktualnie
www.czytajpohiszpansku.pl
03.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Camilo jest świetnym nauczycielem i szczerze polecam go każdemu, kto chce zarówno podszlifować swój hiszpański, jak i nauczyć się języka od zera. Tak było ze mną:) Kilka lat temu poza "hola" i "despacito" po hiszpańsku nie mówiłam nic, teraz bez najmniejszych problemów mogę porozumieć się czy w Hiszpanii czy na Kubie. Ogromnym plusem Camilo jako native speakera jest, że wszystko może wyjaśnić po polsku, co ułatwia szczególnie na początku kursu, a analogie gramatyczne wskazać w porównaniu z językiem angielskim, co akurat w moim przypadku zdecydowanie przyspieszyło przyswajanie wiedzy. Camilo, muchas gracias por todo y te deseo buena suerte!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Camilo to jeden z najlepszych native-speakerów, z którym miałam przyjemność mieć do czynienia. Doskonale potrafi przedstawić każdy temat. Świetnie zorientowany w tematach języka biznesowego, szczególnie jeśli chodzi o naukę języka specjalistycznego związanego z turystyką i biznesem. Swoją charyzmą, zaangażowaniem potrafi zachęcić do nauki nowych słówek związanych właśnie z tą tematyką. Zawsze uśmiechnięty, otwarty, komunikatywny. Mający wiele ciekawych pomysłów na realizowane projekty językowe. Polecam bardzo serdecznie. :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Najlepszy nauczyciel pod słońcem! Jest zawsze uśmiechnięty, nie pozwala się nudzić na zajęciach, a nauka języka przychodzi ot tak! Camilo świetnie rozumie język polski, co pozwala na dobry kontakt już na samym początku. Ponadto jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Camilo to znakomity nauczyciel języka hiszpańsko. Prowadzi zajęcia w niekonwencjonalny sposób, przez co nauka języka jest o wiele przyjemniejsza. Potrafi niezależnie od poziomu ucznia, wytłumaczyć wszystkie zagadnienia zarówno w języku polskim jak i hiszpańskim.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Super nauczyciel!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.