Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii germańskiej UŁ, laureatką ogólnopolskiego konkursu na esej filozoficzny po niemiecku. Ukończyłam fakultet dydaktyczny oraz translatoryczny. Z zawodu jestem więc nauczycielem i tłumaczem. Uczyłam w gimnazjum i liceum, mam 7 lat doświadczenia w pracy dydaktycznej.

Stawiam na indywidualne podejście do każdego oraz dobrze przygotowane materiały odpowiadające Państwa zainteresowaniom tematycznym. Zajęcia zmieniają się wraz ze wzrostem Państwa umiejętności językowych, co umożliwia ciągły rozwój . Mam wypracowane i sprawdzone metody nauczania, nie zapominam jednak o innowacyjności i kreatywnym podejściu, co razem ułatwia przekazywanie materiału i zapamiętywanie przerobionych zagadnień. Najważniejsza jest dla mnie umiejętność swobodnej komunikacji oraz wykorzystanie języka w życiu codziennym. Dużą wagę przykładam także do poprawnej wymowy i akcentu.

Prowadzę zajęcia stacjonarnie oraz przez Skype.

Zapraszam do kontaktu!

535 284 405

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Łódzki
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
02.2013
3 miejsce w konkursie ogólnopolskim na esej filozoficzny organizowanym przez Instytut Herdera
03.2018
Kurs trenera- szkoleniowca
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.