Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Sylwia

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Geologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją hydrogeologia. Myślę, że całkiem dobrze i jasno tłumaczę zagadnienia z zakresu geologii i hydrogeologii. Poza tym, sprawia mi to też ogromną przyjemność.

Przez parę lat uczyłam języka hiszpańskiego (ukończyłam 4-letnią klasę dwujęzyczną w LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie).

Doświadczenie w uczeniu mam.

Nie mieszkam w tej chwili w Polsce, dlatego też zapraszam na "spotkania" online.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2016

Bardzo dobry kontakt, wszystko terminowo, dokładnie i profesjonalnie. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.